Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. heti ultrahang hasi vagy...

10. heti ultrahang hasi vagy hüvelyi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi volt egész a 12. hétig. Az már hasi! De van, akinek már korán is hasival csinálják. A hüvelyi pontosabb még ebben a terhességi korban.
2011. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó, attól függ hól csinálod de valószínűleg neked is hüvelyi lesz mint nekem és az előttem szólónak. Nekem volt amikor a későbbiekben is megnézték hüvelyin.elég kellemetlen másrészt későbbi stádiumban nem értettem mire jó az.És figyelj oda feltétlen előtted cseréljenek gumit mindig.Volt amikor azt tapasztaltam nincs rajta gumi,de későn kapcsoltam.Afertőzés veszély miatt írtam ezt le neked!!!
2011. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már 3 gyermeket szültem, de még soha nem csinált a dokim hüvelyi UH-t. Azt se tudom, az hogy néz ki.
2011. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Figyeltem hogy cserélje!

Nem is tudom elképzelni, hogy tud egy orvos anélkül ilyet csinálni!!

2011. máj. 5. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:

én a 12. héten voltam először, és az még hüvelyi volt

utána nálunk még 3 uh volt 18., 32., és 36. héten

2011. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!