Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tudja, hogy ez mit jelent?...

Ki tudja, hogy ez mit jelent? Placenta tapadása: zömében mellső falon, belső méhszájat is fedi. Rossz helyen tapadt meg?

Figyelt kérdés

Ma voltam a védőnőmnél, és felhívta a figyelmem, hogy ez akár komoly komplikációt is okozhat.(vérzés, vetélés)

14 hetes kismami


2009. márc. 9. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos,igen!De még feljebb mehet,ahogy nő a méh.A húgomnál is ez volt a helyzet,most 32 hetes terhes,Valószinű császározzák!
2009. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, nem a legjobb helyen tapadt meg a lepény... Ahogy írod, a védőnő a rosszra már felhívta a figyelmed. Igen, akár ezek is bekövetkezhetnek, de akár feljebb is húzódhat, ahogy a méhed növekszik. Nálam is hasonló volt a helyzet, de az orvosom nem tiltott el semmitől. Sokat kellett volna pihennem (3 gyerek mellett igen nehezen kivitelezhető). Ha bármiféle vérzést éreztem volna, azonnal be kellett volna mennem a kórházba... DE: szerencsére semmi ilyen nem történt. A 32 hetes uh-n már szépen felcsúszott olyan helyre, ahol nem zavarta a szülést, így simán szülhettem:))
2009. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mist hogy mondod..., tényleg mondta a doktornőm nekem is, hogy ha bármilyen vérzést tapasztalok, azonnal irány a kórrház.

akkor Ő erre gondolt?

2009. márc. 9. 16:57
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi: most
2009. márc. 9. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a mellso falon van, nem problema. A gond az lehet, ha a mehszajon marad, de az esetek tobbsegeben feljebb csuszik a meh novekedesenek koszonhetoen. Ha ez nem tortenik meg, akkor sajnos csaszar. Ne aggodj, veteles azert eleg ritkan fordul elo emiatt. Pihizz annyit, amennyit csak tudsz! Minden rendben lesz!:)
2009. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia nekem is mellső falon tapad és a méhszájat is fedi 3 hete állapította meg a doki, holnap megyek kontrollra remélem már ment felljebb. amúgy emeléstől eltiltott sokat kellene feküdnöm (2éves kisfiam miatt nem nagyon megy) és a sextől is eltiltott..neked ilyeneket nem mondott a doki?

22hetes kismama

2009. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt a problémám, de nekem pl. úgy vették észre, hogy mebemnetm, mert barnás folyásom volt 12 hetesen. Akor nekem is a méhszájat fedte. Akkor azt mondták, hogy nagyon egy ceruzát se emeljek, mert nagy baj lehet, de nekem is ott volt a 2 éves kislányom, akit bizony muszáj volt emelgetni. Sok pihnést javasolt, és engem is eltiltott a szextől. Plusz még szóba jött, hogy ha ott marad, akkor császárral fogok szülni. A 19 hetes uh-ra már jó helyen volt és simán is született a babám!!! Neked is minden jót, boldog babavárást!!!
2009. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!