Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen mar megnyugodhatok?...

17 hetesen mar megnyugodhatok? Mar ami a veteles kockazatat illeti.

Figyelt kérdés
az AFP eredmenyem szuper, pont jo, es ma vizsgalt a doki, aztan hallgatta a baba szivhangjat dopplerrel. olyan aranyos volt, mint a viz sugasa, aztan ratalalt a babora es hallottam ahogy dobogott a szivecskeje, csak nagyon eleven, fogocskazni kellett vele:D
2009. márc. 9. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Abortálni akármikor lehet, a terhesség bármely szakaszában, de ne ezen agyalj.Állj pozitívan a dologhoz.
2009. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 hét a kockázatos, de sajnos vannak olyan esetek amikor valami miatt utána is előfordulhat. Habár azt már nem vetélésnek hívják. Olyankor meg kell szülni, de ez csak akkor van ha valamilyen rendellenességet fedeznek fel a picinél. Ne idegeskedj ezen, vigyázz magadra és nem lesz semmi baj.
2009. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

előző válaszoló: az abortálás művi beavatkozást jelent. te nyilván a vetélésre gondolsz.

ami valóban bármikor lehet, de a második trimeszter közepén már jóval ritkább, és valószínűtlen, ha minden eredményed rendben van.

2009. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A vetélés kockázatát illetően már jók az esélyek.Olyan boldognak tűnsz,hogy nem is szeretném semmivel kedvedet szegni,de azért tudnod kell,hogy a terhesség folyamán sok minden előfordulhat.Maradj ilyen boldog és örülj a babódnak,nem érdemes rágódni azon,hogy mi lehet,gondolj mindíg a pozitív dolgokra!Örömteli babavárást és jó egészséget kívánok nektek!
2009. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de ha vigyazok magamra es a babora, akkor nem kell tartani vetelestol, ugye?

amugy koszonom a valaszokat.

2009. márc. 9. 17:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mindent betartasz és Isten is úgy akarja nem lesz semmi baj.
2009. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom.nagyon szeretnem vilagra hozni, mar most o az eletem,bizom benne hogy mar olyan dolog nem lep kozben, amiben nem en leszek a hibas.
2009. márc. 9. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszemben sincs a kedved szegni, de ahogy már előttem írták, később is előfordulhat bármi, sajnos. Én a 24. héten lettem veszélyeztetett, pedig vigyáztam magamra! Előtte minden teljesen rendben volt (velem is, babával is), és semmi nem utalt arra, hogy gond lesz.

1 hétig voltam kórházban és a 36.hétig kellett visszatartó gyógyszert szednem. Nálam a méhszáj kezdett nyílni, de hála a mai orvostudománynak és gyógyszereknek jó esélye van az ilyen kismamáknak is kihordani a babát. Én a 37. héten szültem egy csodás, egészséges kisfiút (51 centi volt és 3490 gramm).

Arra emlékszem, hogy a 24 héttől beszéltem igazán a babámhoz, kértem, hogy még maradjon bent, mert nagyon várom és nem akarom elveszíteni! Azt is mindig hozzátettem, hogy majd szólok, amikor már jöhet!


Ne arra gondolj, hogy vmi baj lesz, hanem élvezd a terhességet és a kisbabádat; ahogy majd telnek a hetek, egyre jobban fogod őt érezni és igen látványos lesz majd a mozgása is! :)

EGészséget és boldog babavárást kívánok!

2009. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!