Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis?! Ha eltelt két...

Amniocentézis?! Ha eltelt két hét a vizsgálat óta, megnyugodhatok, hogy egészséges a babám?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy két héten belül telefonálnak, ha netán baj van. Igaz ez? Ha igen, akkor hogy tudnak előbb telefonálni? A rossz kromoszómák előbb szaporodnak?

Mert az eredményre 3 hetet kell várni-(levélben értesítenek, ha minden rendben van), de mindenki azzal nyugtat, hogyha eltelt két hét, akkor minden rendben van. Így van ez?

Tapasztalatokat tudtok írni?


2010. okt. 29. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igaz, tényleg így van. Két éve én is átestem rajta. Igaz, nálunk majd 4 hét volt az "átfutás", de két hétig görcsben volt a gyomrom. Aztán a 4. héten szépen beballagtam a jó eredményeinkért :) Rendben lesz Nálatok is minden! :) Gratulálok a babához!
2010. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez a 17. nap és most 3 napos hétvége jön. Kedden lesz éppen 3 hét. Akkor szerintetek rendben van a baba?

Borzasztó volt az elmúlt két és fél hét.

2010. okt. 29. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak nekem még hétfőn telik le a két hét.Nagyon ideges vagyok.Rettegés, mióta megkaptam a rossz véreredményt.Jó, hogy ezt kérdezted, mert én is ezt hallottam, de azt hiszem nem leszek én még nyugodt a jövő héten sem.Engem is 4 hétre hívtak vissza uh-ra és eredményért.
2010. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, ha rossz az eredmény, akkor már egy héten belül jelentkeznek, és visszahívnak, hogy megismételjék a mintavételt. (Mert nem mondanak "halálos ítéletet" azonnal.)Én úgy tudom, hogy azért kell a 4 hét, mert a bevatkozás protokolja szerint 4 hét után felülvizsgálat szükséges.


Nyugi lányok, ezek szerintminden rendben az eredményetekkel! ;-)

2010. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló. Mindenhol ezt olvasom, de te honnan tudod ezt? Teljesen biztos, hogy így van?
2010. okt. 29. 20:20
 6/11 A kérdező kommentje:

Most éppen ezt találtam egy fórumon: Hááát, nem nyugtatott meg.....


"Jöttem kicsit panaszkodni... Nem bírtam tovább és felhívtam a genetikai labort, igaz még csak 3 hete volt a mintavétel. Még mindig a termosztátban van a minta, mivel túl sötét a citoplazmája a sejteknek, nem jól látható a genetikai állomány... A laboros szerint ez csak nekik jelent rosszat, mert nem látják és nem tudnak eredményt adni, és még tovább kell tenyészteni a mintát. A bab felé ez semmi rosszat nem jelez előre. Sajnos azt mondták nagy valószínűséggel talán 2 hét múlva lesz csak eredmény. "


Ennyit arról, hogy két hét múlva szólnak, ha baj van.....

2010. okt. 30. 13:35
 7/11 anonim ***** válasza:
15.23 vagyok.JAJ!Ráadásul én nekem bevérzésem is volt és azt mondta a doktornő a mintavétel közben, hogy ilyenkor lehet lassabb a tenyésztés.:(((Pedig így is annyira rossz.
2010. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rossz.Mármint várni és közben rettegni.
2010. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Meglett az eredmény.

Egészséges a kisbabám!!!!!!

3 hét + 1 napra postázták ki.

A leleten a mintavételhez képest 15 nap telt el, amikor lezárták az egészet.

2010. nov. 3. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon örülök és gratulálok!!! :)))) Sok boldogságot Nektek! :)))
2010. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!