Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztonsági övterelő kismamákna...

Biztonsági övterelő kismamáknak. Mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés

Nagyon szemezek vele, mert rengeteget vezetek. Mennyire kényelemes? Érdemes megvenni?

Persze tudom, hogy egy esetleges baleset esetén az öv nem nyomná meg a Babát...

Csak nem tudom, hogy használat közben milyen? Azt mondják, hogy olyan, mintha pelus lenne alattad :D


Aki használta, leírná a tapasztalatokat?

Köszi!


2011. máj. 6. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs pelus-érzet. Annyi az egész, hogy a combjaidat "fogja" - ne erős érzésre gondolj, hanem csak annyira, mint a biztonsági öv "fogása". Nem kényelmetlen, nem zavaró.
2011. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes, semmi gond nincs vele. Egyedül szoknyával nem olyan jó, de azzal is megoldható. És nem kell megvenned, ha Pesti vagy a MiniManóban ingyenesen lehet kölcsönözni, ha minden igaz. [link]
2011. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Egyáltalán nem kényelmetlen, sőt. Az kicsit ciki amikor megállok valahol, szállnék ki és előtte a lábam között nyúlkálok :)) Vaterán vettem talán 3ezer Forintért.
2011. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Meggyőztetek!

Férjemet meg is kérem, hogy vegyen a Brendonban egyet ha jön hazafelé!

Használtat nem szeretnék!

2011. máj. 6. 11:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó csak drága. De lehet bababoltban bérelni is. Én vettem, teljesen meg vagyok vele elégedve, csak nyáron nem tudom, szoknyával milyen lesz :)
2011. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És mikor mármint hanyadik héttől kezdtétek használni, mert én is kaptam kölcsönbe a barátnőmtől, de nem tudom mikor kezdjem el használni.
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkortól, amikor már zavart a biztonsági öv, magyarul amint elkezdtem gömbölyödni :)

Első válaszoló

2011. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 vagyok és én a 6. héttől kezdtem használni. Akkor mentünk egy hosszabb útra és nem az én kényelmem, hanem a baba biztonsága miatt használtam elsősorban.
2011. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12:59 vagyok, kb. a 7-8. héttől.
2011. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!