Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességetek alatt a következ...

Terhességetek alatt a következő tünetek mikor kezdődtek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Bizonyos ételek illatától való rosszul lét, valamint ájulás (ha volt nálatok ilyen). Mikortól kezdődött és meddig tartott? :)
2011. máj. 6. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én 7 hetes korom körül lettem érzékeny az illatokra,ez kb a terhesség feléig tartott. Egyszer volt ájulás 16 hetesen.
2011. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6-7 hét környékén kezdtem rosszul lenni, és kb a 16. hétig tartott. Ájulás nem volt, de a 20. hét körül rosszul lettem a boltban, le kellett ülnöm.
2011. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7-13 hétig brutális rosszullét :) felkelni alig tudtam, enni csak reggel és mindig ugyanazt, folyamatos émelygés és álmosság. Aztán egyik napról a másikra elmúlt,eljött a legjobb időszak a 4.,5.,6. hónap. Most a 8.végén néha visszatér a rosszullét, de már inkább a mozgás korlátozottsága a fő gond:) Jó babavárást!!!!
2011. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem voltam ilyenektől rosszul, 5. héttől hánytam, de válogatás nélkül mindentől, 10. hétre elmúlt... de se ájulás, se szagundor :) na jó, a cigifüstöt nem bírtam... de azt az elejétől kezdve...
2011. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illatokra, szagokra, kajakra erzekeny eleg koran, olyan 5 hetesen lettem es kb. 1-2 hetig tartott. Ajulas nem volt. Neha a kozepe-vege fele, ha tobb ideig nem ettem, akkor voltam nagyon gyenge, kivert a viz, de ez azert lehetett, mert leesett a cukrom.
2011. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen kezdodtek a problemak undor hanyinger .de ajulas erzetet csak egyszer ereztem16 heten .a rosszul letek meg most sem multak el csak egy nagyon keveset enyhultek .de minden kis mama mashogy eli meg .en a 20 hetben vagyok sokat alszok es sok a savam. Boldog baba varast.
2011. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!