Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények a Kunert VIP és...

Vélemények a Kunert VIP és Tomas Xtream babakocsikról? Rendelt valaki kocsit a www.tikotiko.hu oldalról? Milyenek ezek a kocsik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz én nem itt rendeltem babkocsit, de szintén internetről szereztem be. Megnéztem ezeket a kocsikat, amikre rákérdeztél, s nekem nagyon tetszettek. Főleg a Kunert. Így kép alapján strapabírónak tűnik. Én látatlanban rendeltem meg, csak kép alapján és teljesen olyan volt, mint vártam.

Árban is jó! Érdemes rajta elgondolkodni!

2009. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!


Mi most rendeltünk kb. 1 hónapja a tikotiko oldalról Kunert Vip babakocsit, és nagyon meg vagyok vele elégedve!Nagyon strapabírónak tűnik, és ugyanolyan, mint amilyen az oldalon van, csak le kell egyeztetned, hogy melyiket szeretnéd, mert elég sok fajta van! Mást is rendeltünk onnan, és mindennel elégedett vagyok minőségileg is és árilag is! 2 munkanap alatt házhoz szállítják díjmentesen!

2009. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

mi is onnan kaptuk a babakocsinkat,tomas x tream.csak az a bökkenö hogy mivel ezt kaptuk és mi már akkor vettünk egyet 2 van.ha érdekel irj priváton.

2009. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Vaterán néztem,szerintem uaz.Az eladó neve:Tikotiko.

Én A Kunert babakocsinál maradok!Nem sok infót találtam én sem,pedig érdekelne,hogy aki használja is mennyire elégedett!

2009. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,engem is az érdekelne,hogy aki már használja mennyire elégedett vele.Mert interneten nem sok mindent találni róluk.Elég strapabironak néznek ki a képeken,a színtöl félek egy kicsit,hogy ugyanolyan-e lesz élöben,mint a képen.Viszont árban meg nagyon jó árban vannak.
2009. márc. 10. 12:57
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Mi a [link] oldalon néztük ki!


Elmentünk Bonyhádra az üzletbe, és hatalmas színválaszték volt belőle!


Kb 15 szín!


Meg is vettük, nagyon jó!


Mindennel felvan szerelve, és nagyon könnyű kezelni!


És 2 év garancia van rá!


Mindenkinek csak ajánlani tudom!


U.i. : Nagyon rendes, és korrekt a tulajdonos!


Üdv: Móni

2009. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg!Mi a www.benzor.hu oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Mi nem ott rendeltük. A Kunert VIP szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg, hogy ezt a babakocsiz választottuk! Mi a [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!