Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban szülő kis mamik,...

Júniusban szülő kis mamik, mikor kezdtek el összepakolni?

Figyelt kérdés
mit visztek magatokkal a kórházba?mi mindent vettetek már?
2011. febr. 22. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Június végére várom a babát. Legkésőbb május végén össze fogok pakolni.

A mit viszünk magunkkal kérdés kórházfüggő. Anyukának a szokásos: hálóing, köntös, bugyi, evőeszközkészlet, tisztálkodószerek, törölköző, papucs, puha WC papír, pzs, ilyesmi. De van, ahol a babának is mindent vinni kell, még ruhát is. És ilyen helyen fogok szülni.

Sok mindenünk megvan, mert nem első baba. nem kell kádat, ágyat, pelenkázót, egyebet vennem. De muszáj lesz néznem egy iker vagy testvérkocsit, mert kicsi lesz a korkülönbség, és hát ruhákat, mert lány után fiú jön.

Ezeket áprilisban a tavaszi börzén szeretném megvenni.

2011. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!gratulálok a picihez!május végére biztos én is összepakolok,bár én mindig attól félek hogy nem lesz meg minden mire kell!22 hetes kismami
2011. febr. 22. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 22 hetes vagyok juni 23 ra vagyunk kiirva,én úgy gondoltam május vége felé fogok összepakolni de nem is akarok annyira becsomagolni mert félek hogy ha nagyon sok mindint elteszek egy táskába ha még nem is cipzározom be akkor is bebüdösödik a babának már sok mindent megvettünk a kórházi cuccokat amit viszek neki és amibe hozom majd haza azokat kölön tettem majd mielött pakolok össze kimosom kivasalom.Babakocsit hordozót kiságyat pelenkázót cumisüvegeket cumikat már beszereztük:) ja és a kedvencemet a kis plédjét ugyan még nem tudjuk hogy fiu vagy lány lessz de uniszexet vettünk mindenből :)
2011. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

25+4 hetes vagyok. Én még nem gondolkozom rajta, hogy mit viszek a körházba, ráérek. :) Őszintén szólva, még el sem kezdtünk vásárolni, majd csak áprilisban. Márciusban jön még a lakásfelújítás, addig fölösleges is lenne vásárolni, mert nem tudjuk hova rakni. :) Júni 3-ra vagyok kiírva, így április utolsó-május első hetében már azt szeretném, ha minden meglenne, hogy ha előbb kibújik, akkor se legyen gond, hiszen májusban már szinte minden percben jöhet. :) A körházból pedig majd kérek egy listát, amire le van írva, hogy mit ajánlatos vinni.

Boldog babavárást mindenkinek!

2011. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én június 22-re vagyok kiirva.Már megvettük az ágyat(pelenkázoval),babakocsit egy-két apróságot is de azok is fontosak.Még magamnak be kell vásárolni a kórházi cuccomat de azzal sztem még ráérek.Olyan Áprilig jó lenne ha sikerülne mindent beszereznünk:)
2011. febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia!én július 8-ra vagyok kiírva.úgy tervezem hogy június közepén összekészítek mindent az utazómba,hogy bármi van egyből tudjunk indulni.inkább összekészítem minthogy az utolsó percben kelljen kapkodni.20 hetes kismama
2011. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én junius 30-ra vagyok kiirva az ikrekkel de ök hamarabb jönnek.

Egyenlöre még csak nézelödünk és pár ruhát vettünk amiket kár lett volna ott hagyni nameg tervezgetünk.

Május eleje közepe felé tervezzük megvenni a kocsit és az ágyakat hogy ha hamarabb jönnek se legyen gond.

A kocsin és az ágyon kivül minden megmaradt a lányunk és a fiunkrol ráadásul ök is párban lesznek majd:egy kisfiu és egy kislány

2011. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Július 6-ra vagyok kiírva. 2-3 héttel előtte összepakolok. 40+6 hetesen szültem,de úgy érzem a második előbb érkezik. Minden megvan,ami az első szülésből maradt,még a Tena betétek fele is. Meg 2-3 hálóing, köntös,papucs,normál kórházi csomag(törölköző,tusfürdő,sampon,stb.),homeós bogyók,tejserkentő tea. Babának adtak ruhát és pelenkát is a kórházban ahol most is szülök,csak pár db kellett,amikor kinn volt velem,én pelenkáztam,így popsitörlő és krém is kellett. Kellett neki egy cumisüveg(cukrosvíznek)alkoholos filccel ráírva a neve. Sajnos még 4.-5. nap se indult be a tejem:S De vittem mellszívót,azzal lejött valamennyi előtej. Hazaindulós ruhákat csak a hazaindulás napján hozta be apa a hordozóval együtt,nekem meg ott voltak azok a ruhák amiben bementem a kórházba. Ennyi jutott eszembe. Vigyél újságot,én azt hittem már sose megyünk haza:D,de legalább volt erőm itthon egyedül állni a sarat,mert össze szedtem magam az alatt a 4 nap alatt annyira.
2011. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!az újságot nem felejtem el:).
2011. febr. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!