Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusban szülő kismamik! Ti...

Júniusban szülő kismamik! Ti milyen testhelyzetben tudtok aludni, mi az ami kényelmes és milyen praktikát vettek be?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én általában háton alszom, vagy esetleg bal oldalamon, jobb oldalt nem bírja a babám, olyankor folyton bököd:) Esetleg félhason, fehúzom a térdem és azzal támasztom meg magam, de ezt is egyre kevésbé bírom. Háton pedig néha elkap a rosszullét... Már várom, hogy kibujjon a kis drágám:) Praktikám igazán nincs. Térdem alá szoktam párnát tenni, ha háton fekszem, ha oldalt, akkor pedig a térdeim közé gyűröm a takarot, kicsit kényelmesebb.:)

És Te hogy érzed magad? Hogy megy az alvás?

2009. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én általában egyik oldalról a másik fordulok kb. fél óránként, meg néha háton alszom, de akkor is felhúzott lábakkal. De a legrosszabb, amikor lefekszek, akkor annyira nehezen találom meg a helyem, össze-vissza rakosgatom a kispárnámat, vagy a térdeim közé, vagy a pocimat kitámasztom. A védőnő azt tanácsolta, hogy oldalt feküdjek, és a fenekem alá tegyek be párnát. Ez jó is lenne, de akkor meg nagyon a pocim van lenn, és mivel három babám van, így nem jó, mert valamelyiküket mindig nyomom. Szóval elég nehézkes. Ráadásul már akkora a pocim, mint aki az utolsó napokban van.
2009. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én általában éjfél után alszom el, akkorra ér véget kb a babám napi rendszeres műsora. Addig nem is hagyna aludni. Akkor elalszom az egyik oldalamon, de hamar váltanom kell, mert mostanában megfájdul az oldalam. Úgy 1-2 óránként megébredek pisilni. A kis drágám 5-6 óra fele megint fent van és gyakran nehezen alszom tőle vissza. Aztán attól függ, mikor aludtam el, délelőtt vagy gyakran délben kelek. Néha muszáj vagyok háton aludni, mert egyik oldalamon sem engedi! Amúgy kedvenc alvási pózom volt nekem is terhesség előtt, hogy oldalamon aludtam, alsó lábam nyújtva a másik behajlítva és a térdemre támaszkodtam, vagyis félig hason. Na ha most fel merem venni ezt a pózt, a kincsem azonnal óriási reklamációba csap! Ez van! Nem egyszerű. :)

27 hetes kismami

2009. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Vilag eletemben hason aludtam.Igy amikor terhes lettem es elkezdett noni a pocak(eleg hamar)akkor attertem az oldalt fekvesre.De mindig hasra akartam fordulni amire persze felebredtem szoval amig "megszoktam" volt egy par het alvas nelkuli ejszakam.Most oldalt alszok,babo engedi mindket oldalon.Sokat jarok ejszaka pisilni es akkor o is mindig felebred,mire mindketten visszaalszunk.....ja es o is ejfelig csinaja a musort aztan ter nyugovora.Nem tudom h mi lesz 30 het felett:).Mar varom h megszulessen,bar akkor se fogok tobbet aludni:)

En junius 20-ra vagyok kiirva.Te?

Jo babavarast.

2009. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak hason tudtam eddig aludni, de már december óta nem merek. Egy hete teszek a lábam alá párnát mikor háton fekszek, hogy ne legyen kinyújtva a lábam, mert olyankor szokott fájni a hasam. De általában oldalt fekszem, de azt is csak a bal oldalon bírom, mert ha jobb oldalról szeretnék visszafordulni sokszor belenyílal a petefészkemnél.
2009. márc. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!