Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tilos füstölt dolgokat...

Miért tilos füstölt dolgokat fogyasztani terhesség alatt? És a csípőset? Konkrét ok van?

Figyelt kérdés

Én kívánom és nagyon szeretem is, a csípősről nem is beszélve..

22 hetes kismama


2008. febr. 15. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A füstöltel nem tudom mi a helyzet, én néha szoktam enni pl.: császár szalonnát. De csípősset annál inkább szoktam enni mert nagyon szeretem és kívánom is. Azt mondta a védőnéni h nyugodtan ehetem csak ne a csilit meg a borsot, hanem akkor inkább hegyes erősset. Szerintem nyugodtan egyél mindent ami jólesik, én is eszem kiv.: tatárbifsztek (és nyers hús ;)), lágytojás :)))

Üdv.: 17 hetes kismami

2008. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

A füstölt húsokkal azért lehet probléma, mert nyersek. Sós pác + füst nyersen. Ha sonkát, szalonnát szeretnél enni, süsd meg, és bátran fogyaszthatod...

A császárszalonna egyébként már meg van főzve, tehát azt is eheted.:)

2008. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah tényleg??? :)) a nyerssége miatt, hogy ez eddig nem jutott eszembe.. :) Köszönöm! :) Hmmm füstölt Császár???? meg is kívántam! ;)
2008. febr. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!