Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Akik heteken kereszt...

Kismamik! Akik heteken keresztül kórházban feküdtetek mivel töltöttétek az időt odabent?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok és hétfőn be kell feküdnöm 2 hétre,mert a 38.héten megindítja a doki a szülést(nagyon elöregedett a méhlepényem)Mivel üssem el az időt odabent?Ti,hogy bírtátok,hogy nem lehettek otthon?
2009. júl. 29. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rejtveny fejtes

olvasäs

sok pihi

zene hallgatäs

babäs könyvek lapozgatäsa

esetleg laptop+hordozhato internet


Pihenj jo sokat. Azutän egy darabig ugy se fogsz...

Jo egeszseget a babänak es neked is.

2009. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok időt töltöttem bent sajnos.párom behozta a kistévét,és vettem az újságosnál napilapot,rejtvényújságot.így viszonylag hamar,és unalom nélkül eltelt az idő.
2009. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 2 hetet voltam bent,+ amit még a babával, de ugye az már teljesen más időtöltés. Nálunk megvolt a napirend. Reggel-este fél óra NST, délelőtt mindig vártuk a vizitet, hátha kiderül valami újdonság (általában nem ez történt) szerencsére elég jó volt a szobában a közösség, el tudtunk beszélgetni. Volt nálunk olvasnivaló, persze nagy pocakkal azon az ágyon szerintem képtelenség feküdni/pihenni. Délután jöttek a látogatók, azért elég jól elment az idő. Szerintem Te is így látod majd visszagondolva. Kitartás!!!!

2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én háromszor egy-egy hetet töltöttem bent.Hidd el,nem fogsz unatkozni.Én rengeteg hasznos infót gyűjtöttem a terhességgel,a szüléssel,és a babákkal kapcsolatban.Rengeteget beszélgettünk a szobatársakkal.Ha lehetne,most is befeküdnék szülés előtt,mert ott nem féltem semmitől annyira,mint itthon most.


Amúgy az előttem írók,hasznos tippeket írtak.


Könnyű,gyors szülést!


39 h

2009. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 2 hetet voltam benn. Engem teljesen váratlanul ért a dolog. Mentem a szokásos vizsgálatra és hát a babó nem produkálta magát..még egy órás séta után sem. Erre mondta a dokim, hogy vagy befekszek, vagy Pesten keresek valahol valakit, akinél el lehetek és minden nap 3-szor bejövök nst-re. Inkább befeküdtem. Annyiból volt rossz, hogy ilyenkor a nőgyógyászatra fektetnek...nem akartam idős nőkkel akiket mondjuk műtenek vagy abortuszosokkal lenni..:( De szerencsére nem, volt egy szoba ahol csak kismamák voltak:) Igy kerültem be egy szobába 2 lányhoz..mindketten korai terhesek, azért voltak benn, mert minden kijött belőlük..egyfolytában hánytak:( Szóval jól mutattam mellettük. Pár nap múlva jobban lettek..vártuk a férjemet, hogy hozza délután a kaját:) Egyébként gyorsan ment benn az idő. Velem semmit nem csináltak, napi 3 nst és kész. Sőt! Én kimehettem sétálni..voltam városliget, westend, ebédelni:) Vigyél olvasnivalót, mp3 lejátszót. Én megkérdezném, hogy nem-e mehetsz el sétálni?:) De az lényeges, hogy nekem semmi problémám nem volt!! Egyébként 9 napos túlhordással császárral lett meg babám. A sok séta ellenére is:)
2009. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyum is 36 hetesen feküdt be de ő nem 2 hétre hanem 1 hónapra,jah és még 5 nappal később is bújtam ki:D


Mivel anya ápolónő nah meg amúgy is nagy barátkozós fajta és mellesleg szószátyár és megrögzött buzgómócsing(persze pozitív értelemben) ezért ő a kismamákkal trécselt rengeteget,a régi ápolónő barátaival,dokikkal,segített a már megszült mamáknak,lelkizett,lelki szemetesláda is volt,amúgy olvasott,rejtvnyt fejtett,látogatókat fogadott stb:)

Mellesleg volt energiája,szülés után még képes volt a dokinak segíteni saját magát összevarrniXD


Vidd be a netet,hallgass zenét,olvass, babázz ilyenek:)

2009. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a tanácsokat és a szorítást is!

Mindenkinek további boldog babavárást!

:)

2009. júl. 31. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!