Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló szituációban ki volt?...

Hasonló szituációban ki volt? Kicsit kétségbe vagyok esve. Méhlepény öregedése kinek volt idő előtt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam az orvosomnál 33+3 hetes vagyok. Felhívta a figyelmemet,hogy a lepény egy része elöregedett, és a babám súlya is csak 1700g. Ami szerintem nagyon kevés. Most elküld vérvételre, valamint előrehozza az első Ctg, valamint a 36 hetes UH-t. Azt mondta,ha bebizonyosodik,hogy nem látja el megfelelően a lepény a babát, akkor beindítjuk a szülést! Aggódom, első babás vagyok, nem szeretném,ha koraszülött lenne a babám. Persze tudom,h kinnt jobban fejlődne! Ti mit mondotok? Elsősorban jól esne egy kis biztatás!:)

Köszönöm!


2011. máj. 7. 15:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök,h jelentkeztél! Most kezdek boldogságmámorban úszni...egész éjjel nem aludtam...közeledik az idő! Jár az agyam,hogy mi lesz,hogy lesz, milyen lesz, milyenek leszünk mi, milyen lesz ezzel a gyönyörűséggel élni??? Tegnap nézegettem a 4D-s dvd-t, hát csak gyönyörködtem benne, ránézésre ez a baba,egy csoda! Nagyon várjuk már! Én most kezdek izgulni,h milyen anya leszek majd!

Köszi,h érdeklődtél!

Jó babázást neked a gyermekeddel!!! Sok örömöt benne! :)

2011. máj. 30. 07:45
 32/37 anonim ***** válasza:

Köszi. majd írj, és ha rám hallgatsz, és lesz rá energiád, akkor egyből az "esemény" :-) után írd le, hogy mi hogy volt, szüléstörténet, meg hogy miket éreztél, mert én így tettem, és annyira szuper visszaolvasni, mert olyankor az ember lánya tényleg "más" állapotban van, és mindent másképp lát, érez...

Ügyesek legyetek!

Apa is bemegy szülni? :-)

2011. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,majd megpróbálok mindent megörökíteni! Apa nem jön be szülni...:)nem olyan beállítottságú, de én sem szerettem volna. Úgy volt,h anyukám bejön,de szigorították a szabályokat, már a vajúdáshoz is tanfolyamot kell elvégezni,úgy jöhet be bárki. Így aztán egy aranyos szülésznőt fogadtunk fel, mert bár bevállalósnak tartom magam, de most bevallom, félek az ismeretlentől egy kicsit! :) Majd írok! Üdv Nektek! :)
2011. máj. 30. 18:52
 34/37 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem már biztosan megszületett a babád! Olyan kíváncsi vagyok,mi hogyan alakult veletek,mindig visszanézek ide! Írd meg,ha van időd,hogy hogy vagytok?
2011. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Június 24.-én 07:48-kor megszületett Réka nevű kislányunk, 3150g-mal és 49cm-rel! Semmi gond nem volt, 5-re értünk a kórházba, nagyon gyorsan megszületett! Köszi Mindenkinek a válaszokat és az érdeklődést, de tényleg a mérésekkel van a gáz!!! Nem lehet bennük bízni!

2011. júl. 17. 11:54
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon Gratulálok, sok boldogságot! Én vagyok, akinek a 30. héten 3-as volt már a lepénye. Nekem 06.09-én született meg a fiam 3000gr-mal, és 54 cm.rel. Képzeld, annyira rossz volt a lepényem, hogy az orvosok ott álltak fölötte és csodálkoztak, még szövettanra is elküldték. Még is túl hordtam 1 héttel a fiamat. Hálás vagyok, hogy nálunk sem volt baj!
2011. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok! Sok boldogságot nektek! Örülök,hogy minden ilyen jól alakult és tökéletes méretekkel született a babád! :) Ha valaki a későbbiekben hasonló gonddal küzd és visszaolvassa a kérdésedet,biztosan megnyugszik majd!
2011. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!