Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fürdőkádba hajolva öblitette...

A fürdőkádba hajolva öblitettem a ruhát - elromlott a mosógépem . Rá 3 napra a kontrolon megállapitotta az orvos, hogy a 9 hetes magzatom elhalt, és teljesen felszivódott már. Okozhatta ezt a hajolás? Pedig nagyon vigyáztam. Az orvos ezt kizárta.

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 nap múlva már teljesen felszívódott, akkor ott már jóval előtte megtörtént a baj. Sajnálom:(
2009. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de biztosan nem ez volt az ok.
2009. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem okozhatta. Ne emézd magad, mert ilyen átlagos, napi tevékenységekkel nem lehet egy magzat elhalását előidézni.

Semmiképp ne okold magad, ez nagyon fontos!

(Gondolj bele, itt a 3 éves lányom, terhes vagyok, naponta mennyit kell hajolgatnom utána.)


Jobbulást! Üdv!

2009. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ez okozta a bajt. A magzattal alapból nem volt rendben valami, és a természet így oldotta meg a problémát. Ne okold magad ezért. A következő terhességedből egy stramm gyerkőc születik majd, és hajolgathatsz akármennyit. Gondolj a sportolókra, vagy azokra akik gyárban fizikai munkát végeznek, és a terhességük elején még dolgoznak..
2009. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom...! Ha az orvos is kizárta, akkor biztos nem emiatt volt! Sajnos ezer oka lehet, hogy miért történt, nekem annak idején azt mondta a dokim, hogy fejlődési rendellenessége vagy beágyazódási probléma volt. Én is 9 hetes lehettem és semmi különösebb megerőltető dolgot nem csináltam. Két hónap múlva már újra terhes voltam és semmi gond nem volt, már fél éves múlt a kisfiam!


Remélem mihamarabb sikerül újra teherbe esned!

2009. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden okozhatta, és soha nem fogod biztosan tudni, hogy mi volt az. A legfontosabb, hogy ne hibáztasd magad és a párod sem.

Most tudom nagyon nehéz, én is túlestem ezen. Sokáig tart a fájdalom, és talán soha nem múlik el.

Pihenj sokat, és ne erőltessd a következő babát, idő kell Neked és a testednek a regenerálódáshoz!

Sajnálom! Bár mondhatnék, valamit, amitől jobb lesz..

2009. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, el sem hiszitek milyen megnyugtató volt számomra. Talán furcsa, de az orvosom véleményénl is megnyugtatóbb...És főleg az a jó,hogy mindenki egyöntetűen azt írja, hogy rajtam kivülálló ok miatt volt.
2009. márc. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!