Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem miért nem volt még szó...

Nekem miért nem volt még szó a méhlepény öregedésről? Már 36 hetes vagyok. Se doki, se védőnő, se senki nem beszélt ilyenről.

Figyelt kérdés
Ezt hogy vizsgálják egyáltatlán? Minden hónapban megyek a fogadott orvosomhoz vizsgálatra, a védőnőhöz, voltam 4D ultrahangon és még ezer másik vizsgálaton, de méhlepényről sosem esett szó. Mások meg mindenféle számokat meg, meg értékeket írnak itt a méhlepényükről. Vagy azért nem mondanak semmit, mert ezzel nekem minden rendben van?
2011. máj. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

A lepény öregszik a terhesség végén, és ez teljesen normális. Un. érettségi fokot szoktak megállapítani UH-gal.

Ha neked nem mondták, attól még biztos nézik, csak nem tartják fontosnak közölni. Gondolom átlagos mértékben öregszik a lepényed.

2011. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek örülj, biztos minden rendben! Nekem most pénteken szólt a magándokim,h hamar öregszik a lepényem,sajnos a baba is pici, nem látja el rendesen tápanyaggal a babát. Most előre hozzuk a vizsgálatokat, és ha nem változik a helyzet,sajnos beindítják a szülést!:(

33+4 hkm

2011. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem se mondtak semmit. Most voltam uh-n. Igaz nem is kérdeztem. De azt hittem ezt ráírják a papírra, vagy ilyesmi. De nem így történt. Amúgy úgy tudom, hogy a 28-30. heti uh-n nézik először.

29 hkm

2011. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 8. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
az uh papírra írják, milyen fokban érett a méhlepény. van elvileg 0, 1 2 és 3. ha jól tudom.
2011. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!