Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol lesz "igazi, kemeny"...

Mikortol lesz "igazi, kemeny" terhes pocim?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok, van pocim, de olyan "hájas" jellegü, föleg ha ülök, akkor aztan az egesz csak egy nagy hurkanak tünik... Igaz, hozzateszem, hogy nem vagyok egy vekony alkat...

Mikortol lesz igazi, kemeny pocim? Ki tudna megirni nekem? Köszönöm. L.


2009. márc. 10. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. Nekem már 3 hónaposan szép kis pocim volt. A barátnőmnek még 5 hónaposan is alig látszott a terhessége. Lesz neked is igazi terhes pocid. Szerintem a babától is függ a dolog. Nekem nagy babám született, a barátnőmnek jóval kisebb manója volt. Szóval csak türelem, itt úgyis a baba a lényeg, nem a pocid! :-))
2009. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 18 hetes 90 kg-ós vagyok és már kezd feszülni.Kb 25 hetesen lesz kerek pocink.(második babát várom).
2009. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 16 hetes vagyok és 85 kg.Ha fekszek akkor már kemény és kitapintható a pocim ha állok akkor is lehet látni de még nem igazán kemény de keményedik lassan.Most a 16 héten mozdult meg.Nagyon jó érzés!!Első baba és fiú!!

16 hetes kismami

2009. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!