Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szültetek már Kazincbarciká...

Ha szültetek már Kazincbarcikán Dr. Pásztor Gábornál, mesélnétek róla? Milyen orvos? Vizsgálatokért is kér pénzt, vagy csak a végén?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia, én is Kazincbarcikai vagyok!!! :) Nekem Váradi a fogadott dokim! Az első kislányomat még Keresztesnél szültem, akkor még volt ő is. Pásztorról mostanában nem sok jót hallottam, dehát kiről nem... :) Általában azt, hogy pénzéhez, nem a kedvességéről ismert, és mióta főorvos, azóta nagyon keveset dolgozik, mindig konferenciákon van. Barátnőm volt nála januárban, és tőle igenis elvette pénzt...
2009. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mennyi idős vagy? És barcikai?
2009. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia.Én is Barcikai vagyok,bár már 2 éve fent élek Pesten.Hány hetes vagy?Én 18.Itt is fogok szülni.Pásztorról én is csupa rosszakat hallok,egy ismerősöm most váltott orvost,mert nála volt,elment Miskolcra inkább.Viszont Váradit én is csak ajánlani tudom.És valóban Pásztor pénzéhes,a pénzt elveszi de a beteget leszarja.
2009. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én 22 éves vagyok, még csak 5 hetes és négy napos. viszont nekem Váradiról vannak nagyon rossz tapasztalataim :(
2009. márc. 10. 12:35
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem az első szülésemnél, ami sajnos nagyon rosszul végződött, nem volt fogadott orvosom, és Pásztor volt az egyetlen, aki úgy bánt velem, mint egy emberrel, és ő volt az egyetlen, aki odajött és segített és levezette a szülést. sajnos a 38. éten meghalt a kisfiam és úgy kellett megszülnöm. ezért gondoltam, hogy most is hozzá mennék.
2009. márc. 10. 12:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Húúú,nagyon sajnálom ami veled történt.De mi történt a babáddal?
2009. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mivel a méhlepény elég kicsivolt és megkeményedett, így a pici nem kapott sem lég táplálékot, sem elég oxigént.

ezt persze senki nem vette észre az ultrahangokon, amiken állítólag "normális szerkezetű méhlepényt láttak"

2009. márc. 10. 13:03
 8/12 anonim ***** válasza:
N a ez elég gáz:(( nagyon sajnálom..ne aggódj most minden rendben lesz,de azért gondold át ezt a Pásztoros dokit.Boldog babavárást.18hetes km.
2009. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem, hogy minden ok lesz. és köszönöm :) nektek is nagyon boldog babavárást kívánok :)
2009. márc. 10. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:

szia! nem ismerem a barcikai orvosokat...de ide egy káromkodás lenne...nem igaz ,h nem vették észre uh-n h baj van...káromkodás...bocs,de tombolnak a hormonjaim,terhes kismama vagyok én is...a barinőmnek az utsó pillanatban vették észre,neki is majdnem meghalt a kisbabája...és nagyon dühít h ennyire figyelmetlenek az orvosok, és áá,hagyjuk

mindenképpen úgy válasz orvost,aki jó és ha tudsz mellette járj el olyan dokihoz magánba uh-ra,aki profi. tudom anyagilag így megterhelő,de sajnos ebbe a kórházi rendbe mást nem tud tenni az ember...mindig azt mondtam inkább kiadok több pénzt uh-ra,de legalább 2-3 orvos lássa a babaát,mert annyian csak nem nézik el a bajt...

2009. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!