Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt pigmentfoltos,...

Terhesség alatt pigmentfoltos, elszineződött lett az arcom. Mivel tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
Már iszonyatosan bánt,zavar.A homlokom borzasztó és olyan mintha bajszom lenne.Tudtok javasolni v.milyen krémet ami halványítja v eltünteti?
2011. máj. 8. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! végigpróbáltam sok mindent... nekem nem vált be semmi, annyi, hogy 50 faktoros naptej az arcomra télen nyáron, és alapozó... állítólag a mélyhámlasztás tud segíteni, de azt csak ősszel, vagy télen lehet, amikor kevés a napfény, de ha nem csinálják rendesen, akkor egy életre el tudják rondítani az arcod, én ezért nem mertem megpróbálni

amúgy nekem a homlokomon van az orrom föltött...egy babám van, most várom a másodikat, de a bőrgyógyász szólt előre, hog csúnyább lesz...de nem bánom, mert sminkkel palástolható, nyilván nem teljesen, és én Bence jegynek hívom...így hívják a kisfiam :) neki anyajegye van, nekem Bence jegyem... eleinte rettenetesen zavart, de már így két évvel szülés után megbarátkoztam vele.

2011. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a triamcinolons nevu gyogyszertari kremet irtak fel.Reszben hasznalt,csak a bajszom volt foltos,de teljesen csak szules utan 1-2 honappal mult el. A krem csak halvanyitotta.
2011. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ki akartam próbálni a gyümölcssavas hámlasztást de télen kiderült h ismét babát várok,így az elmaradt.Akkor marad a megelőzés-fényvédelem :( A kövirózsa krémről hallottam h halványít,mit gondoltok erről?
2011. máj. 8. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon zavar?nekem isnagyon csunya volt,azt mondták olyan mintha napszemüvegben napoztam volna...én elfogadtam hogy van.szülés után egy évvel már nem látszott,de ha nap ért elöjött.most megint terhes vagyok,már van megint igaz még halvány.

én ugy hallottam hogy nagyon jó rá valami ILCSI nevü kence,de ezt csak kozmetikusok vásárolhatják

2011. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát eléggé zavar.A homlokom foltos,olyan mintha elbénáztam volna az alapozót-pedig sosem használok alapozót.A bajusz is zavar,főleg h még csak most fog erősebben sütni a nap és tudom h erősebb lesz.

Igen az Ilcsi termékei közül van kövirózsa habkrém..már aukciós oldalakon is lehet venni.Ma bemegyek a herbáriába,ott is lehet kapni kövirózsa krémet,hátha ajánl még v.mit az eladó!

2011. máj. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!