Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, tegnap...

5 hetes terhes vagyok, tegnap a wc-papiron pisilés után barnás elszinezödött volt a nyákom, nagyon enyhén, majd elmult, az elöbb ujra ez történt, csak nincs valami baj, mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket segitsetek,nagyon el vagyok keseredve,annyi rémes történetet olvastam már itt,hogy rettegek minden naptól.
2009. aug. 3. 08:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Igyál éhgyomorra 1 csésze palástfűteát,az segiti a pete erősebb beágyazódását!

Egyébként,ha sűrűn fordul elő,inkább keress fel egy szakorvost,nehogy vetélés legyen a vége!

Jó egészséget!

2009. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ tegnap nekem is megfordult a fejemben és csináltam egy pohárral estére,jobb,mintha tehetetlenül ültem volna.
2009. aug. 3. 08:15
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Szia!Nem is tudod,most milyen mérges lettem!Éppen ez a baj,hogy a kismamák ijesztgetik egymást,össze-vissza keringenek a fél információk,meg a rémes sztorik.Nem szabad foglalkozni velük,miért idegesíted magad?!

A korai terhességnél gyakran van barnás váladék,mert a kis embrió helyezkedik,ágyazódik....Nem mindenkinél fordul elő,de sokaknál igen.

A legfontosabb,ha valóban jól akarod érezni magad a babavárás alatt,akkor kerüld el messzire ezt az oldalt,mert csak feleslegesen stresszeled a napjaidat.

Kérlek,higgy nekem!Pontosan tudom,mit érzel....

2009. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is volt,10 hetesen,10 napig tartott.A terhes nők szerintem 90%-nak van,volt.Feküdj,pihenj minél többet.


40 h

2009. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
El sem tudod képzelni,milyen sok igazéág van abban,amit irtál.Sok nö,nem is tud errül az oldalról,mé internetet sem használ,söt az én lakóhelyemen 10 nöböl egy szedett a terhessége alatt magzatvédö vitamint,mégis többgyerekes családanyák.A férjem is tilt ettöl az oldaltól,mert amennyire hasznos,éppen annyira ártalmas is,szinte minden nap sirva állok fel a száitógéptöl olyan sok szörnyüséget lehet itt olvasni.
2009. aug. 3. 08:39
 6/21 A kérdező kommentje:
igazéág=igazság, errül=erröl, mé=még bocsi a hibákért
2009. aug. 3. 08:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt barnás váladék 8. héten.

Először én is nyugtattgattam magam, de végül elmentem orvoshoz és kiderült volt egy haematómám.

2 hét pihenés után felszívodott.

2009. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Szia! 08.17-es vagyok ismét

Jaj,ne idegeskedj!Leírok pár sort,remélem nem baj.

Csak azt szerettem volna még,hogy anno fogalmam sem volt egy csomó dologról,amivel aztán ezen az oldalon szembesültem.Gondolom nem meglepő,hogy 90%-ban negatív kicsengésű dolgokról volt szó.

Júúúj,annyira dühös voltam magamra,hogy akaratlanul is itt bújtam az írásokat,szinte keresgélve,hogy vajon mikor történik velünk baj.Minden egyes hetet megköszöntem az Istennek és minden napnak is örültem,hogy végre eltelt gond nélkül.

Amint szülő lesz belőled,természetesen aggódsz a kicsid egészségéért és ezentúl mindig így lesz.

Úgy látom,te is érzékenyebb típusú ember vagy és nagyon befolyásol az,amit itt látsz,hallasz.

Ha kételyeid vannak,menj el az orvoshoz,beszélj a védőnővel(ha már kapcsolatba léptél vele) de teljesen mindegy,milyen formában tereled el a figyelmed,csak sikerüljön!

Kezdd el a szép oldalát élvezni a babavárásnak,meglátod annyi öröm is van benne a hányingeren meg émelygésen kívül :D Hamar múlnak ám a hetek,meglátod nemsokára domborodik a pocid,aztán sutty megszületik a kis csöppség.

Egyébként a neten nyomon követtem hétről hétre a kicsi fejlődését,ez valóban hasznos volt és megnyugtatott.Méricskéltem,mekkora lehet,milyen kis bután nézhet ki :) a nagy ufó bucijával...Látod,ezek mind-mind kellemes emlékek,próbálj meg te is pozitívan gondolkodni ezután,hogy később te is leírhasd egy kismamának,hogy milyen jó volt pocakosnak lenni :D

Szívesen olvasnám,hogy miként alakultatok a hónapok során...Megoszthatnád velem,ha van kedved!Szorítok nektek!

Üdv:7 hónapos legény anyukája

2009. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Hát, nagyon sürgősen menj dokihoz! Én csak az én példámat tudom leírni. Ilyen barna váladékra azt mondta a dokim, hogy a hormonváltozsától van, ne aggódjak! Mindezt telefonban! Rá egy hétre egyszer csak minden érzés nélkül elkezdtem vérezni, 1 órát tartott, mire éjjel beértünk az ügyeletre, addigra elállt! Ez már piros vér volt, de gyenge. Kaptam mesterséges progeszteront (Duphastont és Utrogestant), de sajnos ettől a naptól kezdve már csak picit nőtt a petezsák, a baba pedig felszívódott belőle!

Nem értem, hogy a terhességek alatt miért olyan természetes a barnázás. Mikor az VÉR!!!! Ilyenkor nem itt kéne olvasgatni, hanem elmenni az ambullanciára, ha más nincs! Ha tényleg akarod azt a babát...

Bocsánat, ha nyers voltam! De könynen tud jönni, várunk rá éveket, aztán egyszer csak itt van, kétcsíkos teszt, örömök, sírás, álmodozás, aztán egy kis folt, fájdalom nélkül, és hitelen a világ legboldogabb emberéből a legszomorúbb lehet...

2009. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen igaza van az előttem szólónak! Nálam is így kezdődött. Először egy kis barna folt. A doktornő elmondta, hogy ez így természetes, nem kell megijedni. Aztán folytatódott egy kis piros vérrel, amely után elkezdett iszonyatosan fájni a hasam, az orvos még ekkor is azt mondta, hogy semmi gond. Ezután menszesz szerű vérzésem lett, felkerestem egy másik orvost, aki azt mondta, hogy miért nem mentem már hamarabb a klinikára. (SPONTÁN VETÉLÉS MENT VÉGBE). Szerintem nézesd meg magad, azzal csak megnyugszol, az idegeskedés is árt a babának. Ezt a saját, átélt dolgaim miatt mondom neked. Sok sikert!
2009. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!