Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korai terhességnél...

Nagyon korai terhességnél előfordulhat olyan, hogy a wc-n a "nagy dolognál" nyomás hatására lesz rózsaszínű a wc papír?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdésért, de nálam ez mindig mensit jelzett. És nem tudom, van-e értelme reménykedni ezek után...

Terhesség esetén is előfordulhat, hogy ha erősen nyomunk, akkor előjöhet egy kis halvány színes pecsét?


2011. máj. 8. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

huuh, hát Te ismered a tested, hogy mi mit jelez, de az biztos, hogy kis ér is megpattanhat, ez is okozhat kis vérzést, nekem nagyon sokszor előfordult terhességem alatt.

Hány hetes vagy?

2011. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Még nem tudok róla hogy terhes lennék, de nem tudom ezek után van-e értelme reménykedni még...

voltak pecsételéseim kb. 5 napig csak wc papíron (rózsaszín ill. piros) de nem mindig. Mai nap már semmi nem volt, csak amikor "nyomtam". :) Tehát teljesen leállt ez az intenzív pecsételés és nem tudom mitől lehetett. A pecsételést előtt amúgy volt egy nagyon erős kb. 15 percig tartó görcsölésem pont középen az alhasamban, ilyen furcsa húzó érzésem volt akkor és meg is szédültem és erős hányinger tört rám, fel se bírtam állni...aztán megjelent a rózsaszín a wc papíron, miközben volt ez a görcs, majd elmúlt. Aztán este még visszatért ez a görcs aznap, de az kb. pár másodperces volt és azóta volt ez az 5 nap pecsétem...

Mára megszűnt, de a wc-n "nyomásnál" előjött, de azóta nincs semmi, pedig sokkal intenzívebb volt ez és nekem még ilyen sose volt. Kb. 4-5 nap van még a nemvártig mensimig...

2011. máj. 8. 17:41
 3/13 A kérdező kommentje:

Tehát a mai nap folyamán egyáltalán nem pecsételtem már a wc papíron sem. Csak a nyomásnál színezte be a papírt most.

Van még esélyem babára, vagy ez már így ezek alapján nem lehet baba?

Előfordulhat ilyen egy korai terhességnél?

2011. máj. 8. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha még van 4-5 napig a nemvártig, akkor ez még tényleg nagyon nagyon korai terhesség!Nem szeretnék semmit mondani, mert tudom milyen rossz csalódni(2 vetélés, 1.5 év próbálkozás után fogant meg a babánk)

De azért reménykedni lehet!Csak sajnos még tényleg akármi lehet belőle!

Azért szorítok, hogy baba legyen:)

2011. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkolást!

Sajnálom, hogy elmentek a babáid. :(

Mi is már több mint 1 éve próbálkozunk és nekem még nem sikerült teherbeesnem sajnos.

Nagyon furcsa volt ez a görcsölés, ami tartott vagy 15 percig, soha nem éreztem még ilyet, annyira fájt, hogy nem bírtam állni és közben furcsa húzódások voltak pont középen az alhasamba majd megjelent a rózsaszín...nem értem ez mi lehetett akkor, mert ez okozhatta utána a pecsételős napokat, ami mára elmúlt. Remélem nincs semmi bajom és ez az új dolog a baba megléte...de nekem úgysincs ilyen szerencsém hogy ilyen mázlim legyen.

2011. máj. 8. 17:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajj, azt lehet félreértetted, nem a fenekemtől lett rózsaszín a papír, hanem amikor a puncimat töröltem meg, attól lett olyan.
2011. máj. 8. 18:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nekem is volt ilyen rózsaszín pecsétem, ami két esetben vetélést jelzett, de a harmadiknál annyira megmaradt a Baba, hogy a 21. hétig hánytam, és az eredmény csütörtökön volt 5 hetes, Kisfiú:-)

Viszont én azonnal elkezdtem szedni az Utrogestant, amint pozitív lett a teszt, az előzményekre való tekintettel!

2011. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a választ neked is! Nagyon örültem hogy ezt írtad, mert akkor van reményem nekem is ezek szerint. Ha most kisbabám van, akkor szeretném ha kibírná a pozi tesztig és nem menne el. :( Mert ha sikerülne egy szép erőset tesztelnem és lesz olyan mázlim hogy még a vérzésem is elmarad, akkor azonnal dokihoz megyek, nehogy elveszítsem...mert ha ez baba és pecsételgetek, akkor ezek szerint nehéz kapaszkodnia...

De amíg nem derül ki, addig nem élem bele magam, mert amúgy nem is hiszek abban, hogy nekem sikerülhetett, (pedig nagyon gyanús), mert már több mint 1 éve folyamatosan csalódok...:(

2011. máj. 8. 19:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, itt utolsó válaszoló.

Ne add fel! Próbálj minél korábban tesztelni, hogy ha pozitív, el tudd kezdeni az Utrogestant. Nekem a két vetélésem kozott 18 reménytelen hónap telt el, gondolhatod, hogy én is kezdtem belebuggyanni ... Hát még, amikor a második Baba is elment, azt hittem, belepusztulok. De a kovetkezo hónapban újra pozitív lett a teszt, és ezúttal rogton elkezdtem szedni az Utrot. Még így is elkezdtem ezt a rózsaszínes pecsételést, pánikba is estem, de szerencsére ezúttal erosebb volt a Baba, és csinált nekem olyan hányingert, hogy most meg ebbe pusztultam bele majdnem :-)) De nem baj, meg van bocsátva Neki :-)

Nagyon szorítok Neked, én pontosan tudom, mit érzel, de tényleg ne add fel! Próbálj jó nagy adag E vitamint szedni, én még ezzel tudom esetleg magyarázni a sikeremet, a Babás ciklusban végig szedtem.

Jonni fog a Baba, bízz Benne, és meglátod, a sok várakozás - vágyakozás után annál nagyobb ajándéknak fogod érezni!

Sok sikert kívánok, és írd majd meg, hogy alakul a helyzet Nálad!

2011. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp megírom, hogy mi a helyzet velem. Nem pecsételek azóta egyáltalán, a hőm még mindig szép magas és kicsit émelygek. Még mindig bármi lehet belőle. Viszont amiért elszomorodtam: megjelent pár pattanás...és ez mensi előtt szokott lenni...:(
2011. máj. 9. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!