Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama Ausztriai (...

24 hetes kismama Ausztriai ( grazi) kismamäk, anyukäk vannak? Oszträk szülessel kapcsolatban lennenek kerdeseim. Milyen a korhaz, az orvosok, mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én is ausztriába járok terhesgondozásra mivel kint dolgoztam így kint fizetem a tb-t.Ott is szeretnék szülni és mivel a tb-m ott van fizetve úgy tudom,hogy nem fog semmibe sem kerülni.Most is ausztriából kapom a táppénzt és a gyest is onnan fogom kapni.Te ott dolgozol?Hol fizeted a tb-t?
2011. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos en Magyarorszagra fizetem a tbmet. Dolgozok, de a munkahelyem itt nem fizeti nekem a tb-t. Nem igazan tudom miert nem, de ugy tudom, hogy nem feketen dolgozom, mert pl az AMS tud rola. Ugyhogy en sem ertem igazan. Jobban teszem ha elmegyek Magyarba a Tb-hez, es megkerdezem. Egyebkent hanyadik heten jarsz? Es melyik varosba? Koszonom a valaszod...:)
2011. aug. 12. 18:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem az osztrak Tb-t, es 90 eurot kene fizetenem minden honapban. Te mennyit fizetsz?
2011. aug. 12. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Bocs,hogy ilyen későn válaszolok nem tudom mennyit fizet utánam a cég ahol dolgoztam.Nekem szabad munkavállalásim van ausztriában már 6 éve és ugyan annál a cégnél dolgozok tehát mindent ők intéznek.8.-héttől ki vagyok írva és kapom a táppénzt szülés utáni 3. hónapig utána pedig a gyest 2 évig.Nem értem hogyan dolgozhatsz feketén ha az AMS-nél be vagy jelentve.Mire kell 90 eurót fizetned?Ha bejelentettek ahol dolgozol akkor ők fizetik utánad a tb-t is.Ha pedig kiírnak akkor táppénzt kell kapnod!!Amúgy mi a 15.-hétben vagyunk most!Boldog babavárást!
2011. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elolvastam még 1x-er nem feketén dolgozol!Nem értem miért nem fizetik a tb-et!
2011. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!