Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél hány...

Második terhességnél hány héttel látszik hamarabb a poci?

Figyelt kérdés

Az első babámnál még 20 hetesen is csak daginak (vastag derekúnak) néztem ki:) Most ugye hamarabb fog látszani?

176 cm vagyok és 68 kiló. Szóval átlagos testalkat nagyjából.

Számít hogy hátrahajló a méhem? Az elsőnél azt mondták, azért nem látszott hamarabb meg.


2009. márc. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem számít a hátrahajló méh mert az önmagát kiemeli kb a 12 hét felé. szerintem nincs egységes hét mikor látszik a pocak. mindenkinek más- második babásoknál azt mondják kicsit hamarabb mert már nem olyan feszesek a hasfali izmok és gyorsabban nyúlnak.
2009. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első babámnál alig volt hasam,inkább csípőre és combra híztam,csodálkoztam is ,hogy hol fér el a baba ebben a pici pociban.Most a másodiknál már olyan 14.hét körül volt egy pici hasam,de mindenesetre nagyobb,mint az elsőnél,hátulról pl. nem is látszik,hogy kismama vagyok.Jelenleg 27 hetesen inkább a hasam nőtt idáig és nagyobb,mint az első gyerekemmel,úgy igazából a 24.hét körül vette észre/kabátban/ mindenki,hogy baba van a pocakban.Ja és mindkettő kislány :)
2009. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Bízok benne, hogy kicsit hamarabb fog látszani:)

2009. márc. 10. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az elsővel (lány)14.-ik héten kezdett el domborodni de pulcsiban még az sem igazán látszódott. Most 5 évvel később a másodikkal vagyok 15 hetes és már rendes kismamaruhákat hordok,sokan azt hiszik 5-6 hónapos vagyok. Mindkét terhességemet 50 kg-val kezdtem. Igy én azt tudom igazolni hogy a második sokkal jobban látszik:-)
2009. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!