Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg GYES-en vagyok első...

Jelenleg GYES-en vagyok első gyermekünkkel. Októberben jön a második baba. GYES mellett dolgozom, de szeretnék táppénzre menni, esetleg az első gyermek után járó szabit kivenni. Mi alapján számítódik majd a tgyás és GYED?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

szia, ha dolgozol gyes mellett akkor már az első gyerkőc után bennmaradt szabikkal kellett volna kezdeni ezt törvény írja elő,

csinálhatod, hogy kiveszed a szabikat, aztán elmész táppénzre(ebből persze 15nap arányos betegszab.) viszont ebben az esetben a táppénz kezdetekor add át a gyest apukának amíg jár vagy ha még szüléskor is jár akkor szülésig(mert ha gyes mellett mész táppénzre akkor csak min.bér után járna táppénz),

szüléskor igényled tgyást, aztán gyedet+ apuka lemondja gyest szülésnapján.

A gyed és tgyás pedig a bérezett napok(dolgozott napok+szabadság+betegszabadság) átlagának 70%a, maximum a min.bér kétszeresének a 70%a, ha legalább 180 napot dolgoztál ebbe beleértve a sima szabit akkor tgyás korlátlan lesz

2009. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha 180 napot dolgozom több, mint a maximalizált GYED összegű bérrel és közben (180 nap alatt) elmegyek táppénzre, akkor a bér vagy a táppénz alapján számítódik majd a tgyás/gyed?
2009. márc. 10. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:

szia, bocsi csak most tudok válaszolni,


ha 180 napot dolgozol-

ez jelenti a sima szabit+ tényl.dolgozás és utána mész táppénzre akkor a tgyás korlátlan a 180 nap(vagy több) átlagából állapítják meg, mert a bérezett napokat veszik figyelembe,

ha 180 nap alatt marad a szabi+dolgozott napok akkor is megnézik a bérezett napokat, de a tgyás felső korlátja a min.bér kétszeresének 70%a lesz tehát max ennyit kaphatsz


gyednek mindkét esetben van korlátja, vagyis mindig!

ez max a min.bér 2szeresének 70%a

2009. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és táppénzből soha nem számolnak semmit!

a bérezett napba viszont számolásnál a szabit a dolgozott napokat és betegszabit is figyelembe veszik,

tehát a 180napba nem lehet táppénz,

remélem így érted,

írj :)

2009. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Végre kezdem talán felfogni, nagyon hasznos válaszokat kaptam Tőled, köszönöm (így is pontoztam:) ), a talán oka az, hogy nekem nehezen érthető, ez az egész annyira távol áll tőlem:))

Szóval ha jól értem, ahhoz, hogy


1. korlát nélküli tgyás legyen 180 napot mindenképpen kell dolgoznom (táppénz nélkül magsabb fizetéssel, mint a min.bér2x-ese), közben lehetek szabin-de az a munkáltatómmal kiszúrás. A 180 nap után mehetek csak táppénzre.


VAGY


2. 180 napot dolgozom, elmehetek közben szabira, táppénzre, de csak a bérezett napokat veszik figyelembe ekkor is, így a ledolgozott napok munkabérénél fontos, hogy meglegyen a max. felső határ (min.bér kétszeresének 70%-a), ha azt szeretném, hogy legalább azt kapjam. (itt nem lesz nyilván korlát nélküli a tgyás, csak az említett max.min.bér kétszerese, ha ügyesen számoljuk ki a 180 nap átlagmunkabérét.)


Jól értem?:)

2009. márc. 11. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:

szia, az első,

a szabi meg nem kiszúrás hiszen mikor visszamentél dolgozni a bentmaradtakat először ki kell adnia, illetve szülés előtt az azévit is kiveheted, ezt neki így is úgyis ki kell fizetnie valamikor

2009. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és második is így van
2009. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jól érted, örülök neki hogy segített,

ha az elsőt választod akkor ügyelni kell hogy 180 nap tényleg meglegyen, nehogy 179 mert akkor 2.eset lesz,

minden jót szia

2009. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segítettél és örülök, hogy végre valaki érhetően el tudta mondani nekem is (akinek e téren nagyon szerények a képességei:)))!
2009. márc. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!