Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy fájás meddig tart a...

Egy fájás meddig tart a következő fájásig?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 percesek voltak elejétől végig. Fájás kb fél-1 perc, 1 perc szünet, utána ismét. Bár erőm nem volt figyelni az idő elteltét! De valahogy így volt...:)

Kitartás!

Üdv 6 és fél hós baba anyukája

2009. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mire figyeljek, most éreztem elég fájó derék fájást kb.2 percig most várok lesz-e folytatása.fogom tudni, hogy itt az idő, hogy mennem kell?
2009. márc. 10. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogod tudni! Egyre surubb es fajdalmasabb, de ne ilyedj meg nem egybol fog fajni,szep lassan.Mindenkinek valtozo,van akinek 20-15 percenkent kezdodik,en is ezt vartam viszont nekem a korhazban kezdodtek el elejetol fogva 10-20 masodpercenkent jottek,egyre erosodtek.Ezert volt nagyon nehez nekem mivel 8-9 orat vajudtam.
2009. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felreneztem a kerdesedet,bocsi.A fajas az nekem ugyancsak 10-20 masodperc lehetett..
2009. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, holnapra vagyok kiírva és Ő lesz az első babám. Kicsit megijedtem, hogy nem tudom mire figyeljek.Köszönöm
2009. márc. 10. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:

sok sikert. egeszseges babat, es te neked is minden jot kivanok.

17 heteske

2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kórházba akkor kell menni, ha 5 percesek a fájások és legalább 40 mpig eltartanak.

Előtte ritkábbak és rövidebbek a fájások.

Drukkolunk:-)

2009. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!