Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszítő, "táguló" érzés a...

Feszítő, "táguló" érzés a hüvelyben, normális ez?

Figyelt kérdés

Alkalmanként, együttlét után elég erős feszítő érzést érzek a hüvelyemben, vagyis inkább olyan mintha tágulna. Korábban ilyen menstruációnál tapasztaltam, az első napon, meg a terhességem előtt is előfordult szeretkezés után. Elmúlik ha fekszem, viszont ha állok az elég kellemetlen. Volt egy méhszájsebem régebben amit kezeltek és azóta gond nincsen vele. Köze lehet esetleg hozzá?

25 hetes kismama


2011. máj. 10. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhszájsebnek nincs köze hozzá. Doki mikor látott? Nem nyílik a méhszáj?
2011. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Április 16-án voltam utoljára, de eddig mindig azt mondta, hogy nincs a méhszájjal semmi gond. Holnap megyek legközelebb hozzá. Van egy kis vizes folyásom de sztem nem magzatvíz, meg ilyen mindig is volt. Kezeltek engem is és a páromat is enyhe gombás fertőzéssel, de lehet h még nem múlt el. Ha tényleg nyílik a méhszáj és esetleg még fennáll a gomba akkor az tovább juthat a babához????? Nincs semmi extra tünetem. A folyásom nem kellemetlen szagú, néha sárgás, néha átlátszó. Nagyon ritkán lép fel égő érzés együttlét közben. De ezen kívül semmi. Nem is tiltottak el a szextől...
2011. máj. 10. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom miről írsz, mert én is érzem menstruáció alatt.

Most a második babámat várom és a terhességek alatt nekem nem volt ilyen érzésem. Esetleg a következő kontrollvizsgálatnál rákérdezhetnél a dokitól...

29+5 hkm

2011. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látod a gomba, az okozhatja!
2011. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legutóbb canesten hüvelytabit írt fel a doki, azt használtam. De talán nem múlt még el. A párom is holnap akar visszamenni a nemi beteg gondozóba mert gondoltunk rá, hogy mivan ha még mindig fennáll csak esetleg most épp Nála tünetmentes, nálam pedig enyhe tüneteket mutat.
2011. máj. 10. 10:47
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha esetleg veszélyeztetné a baba egészséget azt már éreztem volna igaz?? Nagyon jól van a Pici, sokat mocorog, én nem keményedek, nem vagyok rosszul!
2011. máj. 10. 10:48
 7/8 A kérdező kommentje:
*egészségét
2011. máj. 10. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:
A gomba nem árt a babának, de ha mész vissza a dokihoz csináltass egy tenyésztést. Amit érzel, azt a vérbőség okozza, ami terhesség alatt természetes. Kitágulhatnak az erek, amik a terhesség után visszahúzódnak. Együttlét után is teljesen indokolt. Jó egészséget :)))))
2011. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!