Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak,1, 06 os AFP. Mit...

Kismamak,1, 06 os AFP. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Mit kellene gondolni?


- nemre nem lehet következtetni

- jó eredmény

-elavult vizsgálati módszer.

2011. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ha nem akarsz ne gondolkozz, nem volt kotelezo valaszolni....
2011. máj. 10. 16:12
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom mit akarsz,erre a kérdésre milyen választ vártál?
2011. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pl, milyen ez az eredmeny, hallottam babonakat ha alacsonyabb kislany ha magas lehet kisfiu, egyatalan mit takar ez mert van akinek jo az eredmenye megis baj volt a babajaval, mennyire megbizhato valojaban ezekre lennek kivancsi...,bocsi nem voltam egyertelmu
2011. máj. 10. 17:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1,11 lett. Ma voltam a dokimnál és azt mondta tökéletes.

Aggódsz, hogy esetleg alacsony ez az érték? Szerintem ne aggódj! De majd megnyugtat a védőnőd és a dokid is! Ne aggódj!

2011. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A pontosan a 16.héten levett AFP értékből következtetni lehet a baba nemére :) mivel 1-en felül van így nagy az esélye annak, hogy kisfiú :) ezt egy genetikus főorvos mondta, nem kitaláció. Anyu volt nála még tesómmal és csak az értékből megmondta, hogy ez biztosan kislány, mikor megkérdeztük honnan veszi akkor mondta, hogy ez így van általában.
2011. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nekem annyi csavar volt benne, hogy kerek 1 volt az érték így ez sem sokat segített, bár az a doki lehet megmondta volna erről is :D nekem kisfiú lesz.

31hetes kismami

2011. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Milyen bajra gondolsz?

Nem létezik, hogy valakinek jó volt és baj lett a babájával. Mivel nem mér semmit, illetve az anya vérébe kerülő AFP hormon mennyiségét, ami ennyi a te esetedben. és itt a pont. Nincs jó AFP meg rossz AFP, mert csak ezt méri, mennyi. És nincs határértéke, semmi, amiből bármire következtetni lehetne.

Sem nemre, sem betegségre, semmire. Érdekes, hogy majd minden héten megkérdezi ezt valaki, holott nyilván van az illetőnek internete és elolvashatna tudományos, féltudományos, pletyka szintű cikkeket és világossá válna, hogy az AFP értéke nem mutat és nem jelent az égvilágon semmit. És nem kéne ezt megkérdezni.

2011. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: 1,11-es afp-vel ma mondták meg, hogy kislány lesz. 19+2 hkm.
2011. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál 1.07 volt,kislányomnál 1.06 volt ez az érték.

Teljesen jó,mind a ketten egészségesek.

2011. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!