Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak,1, 06 os AFP. Mit...

Kismamak,1, 06 os AFP. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az elso es hatodik valaszolo nyilvan ugyanaz, nem is ertem minek valaszol ha csak okoskodni tud, ketes stilusban...nyilvan azert kerdezek, kerdezunk mert egyreszt ez az oldal azert van, masreszt pedig engem erdekel a tobbi kismama eredmenye es hogylete ugyanilyen vagy hasonlo eredmenyekkel. A tobbieknek koszonom szepen a valaszokat erdekes dolgokat irtatok, kivancsian varom tenyleg ki is lakik bennem :D
2011. máj. 11. 15:07
 12/13 sumergo ***** válasza:

Az egyik válaszolónak, az afp nem hormon, hanem fehérje!

Amúgy ebből bármire következtetni elég nagy badarság. Ennek bármilyen értékéből sem lehet egyértelműen azt állítani, hogy minden rendben van, mint ahogy azt sem, hogy biztosan baj van.

A kérdésre válaszolva: mit kéne gondolnom???

2011. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fiamnál :1

Lány: 0,52

Csajjal finoman szólva para volt... 1,06 SZERINTEM TÖKÉLETES.

2013. dec. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!