Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pozitív tesztek és/vagy a...

A pozitív tesztek és/vagy a menstruáció elmaradása után mikor mentél először dokihoz? Mit látott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

1. gyermek: 10 hetesen. Akkor már az egész babát,szívveréssel.

2.gyermek: 7 hetesen. A babát szívveréssel

3.gyermek:(2 héttel az elmaradt mensi után) 5 hetesen. 4mm-es petezsákot látott.

2011. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor pozitívat teszteltem, egyből hívtam a dokimat, és azt mondta hogy még most úgysem lát semmit nem érdemes menni, várjak 2 hetet és akkor már lát is valamit, így is lett, akkor voltam 6 hetes és már volt szívhang is, légy türelmes és gratulálok
2011. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,elírtam: a 3. gyerkőcnél 1 héttel az elmaradt mensi után volt uh. A többi stimmt.
2011. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi már nagyon terveztük, ahogy megvolt a pozitív teszt már mentem is :D akkor voltam 4hetes és hüvelyi ultrahangon 6mm-es petezsákot látott. A doki mondta, hogy menjek megnézi, mert ilyenkor két fontos dolog, hogy hol van, tehát ha méhen kívüli akkor minél előbb cselekedni kell, illetve azt, hogy hányan vannak :)
2011. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

teszt: 5+3-on

doki: 7+2-n

2011. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont a 8. hetet kezdtem. Volt már rendes szívverés, direkt nem mentem hamarabb.
2011. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 5 nappal a nemvárt után,mert úgy éreztem,hogy fertőzésem van és mondta a doki,hogy akkor megnézne, nehogy gond legyen! Semmi gond nem volt, ellenben már volt 9mm-es petezsák! Most megint voltunk 7 hetesen már van szívhangja és az ülőmagasság 1 cm! De mondta a dokim,hogy általában nem szokta hamarabb hívni a kismamákat, csak két héttel a mensi elmaradása után, mert,ha korán megy, nem látnak esetleg semmit, akkor csak idegeskedik a kismama!
2011. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öt hetesen voltam először.
2011. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!