Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utáni terhességnél...

Missed ab utáni terhességnél más is kapott magzatvédő gyógyszert?

Figyelt kérdés
Még sajnos nem tartunk ott, mert még a várakozási időn belül vagyunk, de a kontrollon mondta az orvosom, hogy amint gyanúm van a terhességre azonnal menjek, és felírja a gyógyszert.
2010. jún. 5. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az 1. missed ab után nem kaptam semmit,így a 2. is missed ab lett sajnos. Ezután másik orvoshoz mentem, ő írt fel Utrogestant és most 14. hetes kismama vagyok.
2010. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akkor rendes orvosod van, sokaknak nem írnak fel automatikusan. becsüld meg, és tényleg ahogy pozitívat tesztelsz majd azonnal keresd fel.

szurkolok :D

2010. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Még 4 hónap a várakozási idő, és aztán remélem hamarosan fel is kereshetem az orvost.

Köszi!

2010. jún. 5. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy belekerdezek kedves kerdezo, de az elso valaszolotol szeretnem kerdezni hogy napi mennyi Utrogestant szedtel? Mert nekem is irt fel a doki, ki is valtottam es a gyogyszeresz nem irta ra! :(
2010. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a missed ab. utáni terhességnél ahogy megtudtam, hogy újból babát várok, azonnal mentem a dokihoz és Duphastont írt fel napi 2x1-et amit a 12.hétig szedtem utána a 13.héten napi egyet és utána abba hagyhattam. Most 15 hetes vagyok :)

2010. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, 2x1-et a 14. hétig. Viszont én már az előző terhesség 6. hetétől is szedtem, mégis missed ab lett a vége, most szerencsére nem. :) Drukkolok, hogy a következő terhességed Neked is jól sikerüljön!! :)
2010. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, azt kihagytam, hogy az Utrogestant szedtem, nem a Duphastont.
2010. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is szedtem most is a Duphastont, és mégis elment a baba.

Aki már babás annak gratulálok, aki még nem, annak sok sikert kívánok!

2010. jún. 6. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ezek a gyógyszerek csak akkor segítenek, ha hormonprobléma van, nálunk valószínűleg valami komolyabb baj lehetett, azért nem maradtak meg a babák. Ne csüggedj, a következő terhességed már sikeres lesz!!! :) (utolsó válaszoló)
2010. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A 20:21-es vagyok, az első baba nekem is Duphaston mellett ment el sajnos, lehet, hogy már késő volt mikor el kezdtem szedni, vagy tényleg komolyabb volt a gond, viszont most ugye szinte a kezdetektől szedem és jól vagyunk. Kívánom, h minél előbb összejöjjön a baba.

2010. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!