Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hányingerre mi vált...

Kismamik! Hányingerre mi vált be? Egyáltalán meg lehet szüntetni valamivel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a b6 vitamin segített.
2011. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem egész nap hányingerem volt az 5-6.hét óta,de nagyon durván és egész nap.igaz nem hánytam,de minden percben úgy éreztem hogy fogok.és sajna nekem nem nagyon segített semmi.talán annyi hogy mindig rágcsáltam valamit hogy ne legyen teljesen üres a gyomrom(pedig alig akart lemenni a kaja a torkomon..sőt...volt hogy vissza is akart jönni.S),mert akkor még rosszabb volt az émelygés.nekem akkor csak a kifli és a kefir esett jól,semmi más.gyömbéres üdítővel vagy keksszel próbálkozhatsz.én szedtem a mg-ot is.

Kitartás!!


22hkm

2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem egész nap hányingerem volt,hol jobban,hol enyhébben majdnem két hónapon keresztül,nekem nem segített semmi:(
2011. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hohes C vagy frissen facsart narancslé jéggel, szénsavas ásványvíz jéggel, light kóla jéggel de csak ideig-óráig. Este vajas kalács és tej+Ovomaltine, így tudtam elaludni. Kegyetlen volt.

Jobbulást, kitartást!

2011. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem.... az első terhességemmel a 6. héttől a 13.-ig a WC-hez voltam kötve. Utána 3 naponta volt egy két rosszabb órám. Most 7 hetes vagyok, és ha ébren vagyok szntén émelygek, vagy minden kijön... Ropit eszegetek, hogy ne legyen üres a gyomrom, jéghideg citromos vizet iszom, meg a fagyasztott megy kellően lefagyasztja a gyomrom, de sajnos nagyon nem segít semmi. Túl kell élni. Sajnos én még szülés közben is hánytam...
2011. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én a gyömbértől a magnéziumig mindent próbáltam, amit ajánlottak, ehhez képest az 1-3 és a 6-9 hónapokat végighánytam, soha nem indultam el zacsi nélkül. úgyhogy kitartás:))
2011. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
elsővel egyet értek én is rendszeresen B6 vitamint szedtem.Nekem bevállt
2011. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi az offért... ampullásat?
2011. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
banán. Minden reggel azt eszem, mert rosszul vagyok.
2011. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de egy óvatosan elkortyolgatott Nescafe...
2011. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!