Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3100 méhszájjal 32hetesen ki...

3100 méhszájjal 32hetesen ki lehet húzni? Jövő hétre ctg-re is mennem kell! vannak jóslóim is

Figyelt kérdés
és a hüvelyemnél,combom közepe szinte folyamatosan fáj,hátam derekam is...mikor hogy.
2011. máj. 11. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem 3 gyermekem van,nem tudok pontos választ adni,de sztem nem huzod már sokáig!a doki mit mond?jobb lenne inkàbb orvossal beszélned a dologrol.engem 31 hetes terhesen utaltak kórházba görcsök miatt!sztem neked is ez lesz.mondtad már ezeket a dolgokat az orvosodnak?ha nem küldött mèg korházba sztem akkor keress egy jobb orvost!
2011. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 33 héten 2100 volt az eredményem és 40+1 hetesen szültem.
2011. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 29. héttől 2100-as volt a méhszájam, jóslóim is voltak még magnézium mellett is, ennek ellenére 4 nappal hordtam túl.
2011. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!