Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, és tegnap...

34 hetes vagyok, és tegnap estétől kicsit elkezdett fájni alul. Olyan érzés mintha megfáztam volna. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 32 hetes vagyok és kb. két hete és is hasonlót érzek, mondjuk nekem nagyon sokat kell pisilnem is. Az én vizeletemben találtak vesekő szerűséget, nekem valószínűleg ez okozza. De először azt hittem, hogy felfáztam, elmentem a házidokimhoz, Ő tovább küldött vizeletvizsgálatra és ebből állapították meg, hogy nem felfázás, hanem az előbbi. Szerintem menj el dokihoz, nekem egyébként azt javasolta a dokim, hogy ameddig megvan a vizsgálat eredménye igyak sok citromos teát, mert ez segít a szervezetnek a tisztításban.

Üdv 32 heteske

2009. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. márc. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!