Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki június első felére van kiírva?

Figyelt kérdés
Hány kilót híztatok eddig,van-e panaszotok,fiú-lány lesz a babuci,kiválasztottátok már a nevét,hogy álltok a babacucokkal,elkezdtetek már vásárolni?
2009. márc. 11. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én júni 19-re vagyok kiírva:) ha minden igaz kislányt várunk!Eddig 4-kg híztam,csak a pocira.Eggyenlöre csak pár db kisruhát vettem neki,a java még hátra van!Kb.1-hó múlva tervezzük,hely hiány miatt.És te??
2009. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én júni 12-re vagyok kiírva,már olyan7-8kilót híztam,a derék-hátfájáson és a fáradékonyságon más gondom nincs.Kislány lesz.Elkezdtem nézegetni a net-en,hol mi olcsóbb és ez alapján fogom megvenni a dolgokat,vszínű sokmindent csomagküldőn keresztül is.
2009. márc. 11. 12:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok!Hol olcsóbb ha megszabad kérdezni?
2009. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én június 18-ra vagyok kiírva és szintén kislányt várok. :o)

Nekem is derékfájásom van, valamint esténként úgy érzem, hogy a bordáim szétfeszülnek. :o( De amint lefekszek megkönnyebbülök.

Ettől eltekintve jól érzem magam, az étvágyam túl jó :D Ennek köszönhetően ugrott fel kb. 9 kiló.

A picurnak nevet még nem sikerült választani, de leszűkítettük a kört a Dorinára, Vivienre és Alexandrára. Bár, ahogy magamat ismerem valószínűleg egy negyedik név lesz a végén a nyerő. :D

Babacuccokat majd csak mi is a jövő hónap környékén kezdünk el vásárolgatni. Ami már megvan az a hordozó, babakád, pólya, de ezeket "örököltük" a bátyáméktól. :o) Na meg, hát nem bírtam magammal és egy pár kisrucit beszereztem a babónak teszveszen keresztül. :o)

2009. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 12-re voltam kiírva aztán ezt a dokim eltolta 20-ra a baba adatai alapján. Már 10 kilót híztam. Kislány lesz még nem döntöttünk a nevéről. Tetszik a Gerda, Zoé, Dorka, Dorina, Karina. A pelenkázó, kiságy, babakocsi, kád megvan. Van egy csomó kis rugi és bady, kaptuk és vettem pár újat is. Mérleget, légzésfigyelőt kapunk kölcsön. A többi ezután jön még.
2009. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én júni 11-re vagyok kiírva,kisfiút várok.Eddig 6 kilót híztam,amiből egy hét alatt leadtam 1 kilót,mert diabétesz miatt diétáznom kell,8.4 lett a 120 perces cukorterhelésem.Már minden megvan,név és a babaholmik is,sőt apránként a kórházi motyóm is összeáll.Az előző terhesséegmnél be kellett előbb feküdnöm és szülésig nem engedtek haza,ezért jobbnak láttam ha minden jó előre megvan.
2009. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia, június 25-re vagyok ki írva,azt hiszem én vezetek a hízással :)) nekem 18kg jött fel. Amúgy jól vagyok.Kaptam mindent.:) Csak baba kocsit kellett venni.
2009. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ja és fiunk lesz.
2009. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia, én jún.1-re vagyok kiírva. Kislányunk lesz, Lilien:)

10 kilót híztam eddig:( Babacuccok közül a nagyobb dolgok már megvannak, néhány rucit már én is vettem a teszveszen, tescoban stb. De még sok apróság hiányzik, lassan össze kellene állítani a kórházas csomagot is. Szerintem mikor jobb idő lesz akkor fogok igazán belelendülni a vásárlásba!

Boldog Babavárást mindenkinek!

2009. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi június 8-ra vagyunk kiírva. Eddig 7 kiló a plusz. Az is pocira ment, óriási a pocakom! :) Holnap megyünk 4D-re és már borzasztóan várjuk, mert még nem tudjuk, hogy mi lesz, szégyenlős a drágám. Név már van, ha fiú, ha lány. Nem agyaltunk rajta túl sokat, eléggé egyeztünk ebben! Eddig babakocsit vettünk, most keresgélek kiságyat. Minden egyebet kapunk. Persze apróságokat még veszünk majd, meg még egy-két kis rucit.

A kicsikém nagyon sokat mocorog, gyakran egész nap aktív. Kicsit ijesztő, mert azt mondják, hogy idekint is ilyen lesz! :) De már most sokat dirigál. Ha valami nem tetszik, azonnal jelzi!

28 hetes kismami

2009. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!