Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég nagy a problémám. Valaki...

Elég nagy a problémám. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy 4hetes terhes vagyok. Tüdőszűrőre kéne mennem, de ki volt irva terhes nőknek nem csinálnak. Most mit tegyek? Muszáj elmennem tüdőszűrőre ahhoz, hogy legyen munkám!
2011. máj. 11. 15:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne törődj a negatív kritikákkal, senkinek semmi köze hozzá, hogy hány éves vagy, és akartad e a babát, a kérdés sem ez volt.

Én most voltam tüdőszűrőn, és szoptatok. Azt mondták, az a fajta nem ártott, mert izotópos átvilágítás volt, és nem röntgen sugárzás.

Nyugodtan jelezd, hogy kismama vagy még előtte, és megmondják, hogy mi a helyzet. Amúgy nekem is a terhesség korai szakaszában volt röntgenem, panoráma a fogsoromról, még nem is tudtam, hogy pocaklakóm van.

Jó egészséget, boldog babavárást!

2011. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%

Azért a kispadról csendben megjegyzem, hogy nem csak rózsaszín a babás élet, az tény. És lehet 2évig szó szerint örülsz, ha egyedül pisilsz, de megéri:) Álmaim hercegét, és Várvavártat semmiért sem adnám.


A negatív kommentelőd vagy tizenévesen azt hitte megváltja a világot ha szül, álmai hercegének, csak ráfaragott, vagy 30as éveiben jött rá, hogy szr az anyaság, neki.

2011. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
na tessék mégegy okostojás.
2011. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Bocs, de inkább te vagy az okostojás.
2011. máj. 11. 18:09
 15/34 anonim ***** válasza:
90%

Két gyerekkel, 24évesen semmi bajom sincs.

Nem könnyű, utoljára 4hónapja voltam nyugodtan fagyizni. 4hónapos a kislányom, a szülés előtti nap.

4tárgyból jöv hónapban vizsgázok, jövőre államvizsgázok, nyáron megyünk nyaralni, 4esben...

13hónap kemény éjszakázós élet mellett vállaltam a kicsit. Minden percem azzal töltöm, hogy a 23hónapos és a 4hónapos egyenlő arányban kapjon belőlem. 1/2hónapot "elvett" az életünkből a nagy utcsó szemfoga, rota vírus... És mégis mosolyogva ellátom őket, tervezgetem, hogy a 7végén itthon hagyom a fiukat, és csajnapot tartok a kicsivel... Nem csak Baba Baba az élet. Kár, hogy besavanyodtál, és nincs más az életedben, saját magad se.

Amíg alszik a kicsi, kicsípheted magad, összecuccoltok, és mehettek a szabadba, nem csak mint Édesanya, hanem mint Nő is. Számtalanszor megtettem a te babádnál kisebb "nagyfiammal", nem zápultam be. Mit fogsz csinálni, a kemény dackorszakkal, ha már egy év után csak a kakis pelenka említése jut csak az eszedbe, és visszasírod a régi életed?

2011. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jó nagy port kavar itta korod,(ne foglalkozz senkivel)Én 18 voltam amikor szültem,most a lányom 18 éves most megy főiskolára nekem is megvannak az iskoláim,mindig volt munka helyem!(bocs nem a kérdésedre a válasz,csak felháborít az ilyen hozzá állás,hogy elrontod az életed,hogy lehet egy gyerekkel elrontani az életet???

A kérdésre is válaszolva.menj el a tüdőszűrésre ott adnak tanácsot,hogy mi a teendőd,de nem fognak szűrni az biztos!

2011. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%
18 evesen ferjhez mentem, 19 evesen elvaltam majd megtalaltam a jelenlegi parom akivel 20 evesen belevagtunk a babazasba...kozben suliztam, dolgoztam es gyereket neveltem...most 24 vagyok es keszulunk a masodik babara...kozben kozgazdasz lettem sajat nagy kertes hazam van es BOLDOG VAGYOK!!!Nem jarok bulizni hanem a baratokkal jarunk ossze akiknek szinten van gyerekuk es ilyenkor a hajnali mulatozas kozben a gyerekeink az emeleten edesdeden alszanak...tokeletes az eletem pedig nagyon fiatalon vagtam bele...sajnalom az elottem szolo negativ valaszolot mert o rettenetesen boldogtalan es depresszios a gyereknevelestol es az egeszben a legrosszabb az hogy azt hiszi ez igy normalis es mindenkivel igy fog tortenni pedig ez nem igy van...az eleted olyan amilyenne te teszed!!! Kedves kerdezo kivanok nektek minden jot es boldog babavarast...az elet megy tovabb es a mostaninal csak jobb lehet hiszen lesz valaki akit a vilagon mindennel jobban fogsz szeretni es aki a legboldogabba tud majd teged tenni...tanulj a gyerek mellett is es legy fiatal sikeres irigylesre melto anyuka!!!
2011. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%

kedves 24 éves 1 éves gyerek anyukája....

én 17 évesen szültem meg a lányom mellette befejeztem a sulit most 24 vagyok és van egy 2 évesem is..nem vagyok kimerülve,biroom az éjszakázást,dolgoztam becsületesen nem hinném hogy kevesebbek vagyunk mint te az 1 éveseddel.majd amikor bekerül az oviba ,kakis bugyit kell cserélni,kiesnek a fogai,veszed a könyveit na akkor mondhatod hogy valamit már tudsz..


kedves kérdező.szerintem mondd meg hogy mii a helyzet és hogy nem mersz kockáztatni.én személy szerint nagyon boldog babavárást kivánok nektek.:D

2011. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson a tüdőszűrés!!!! Egyébként sem végzik el, ha tudják, hogy állapotos vagy, hagyd a francba és vigyorogj (mint én is), hamarosan Anyuka leszel! :)
2011. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%

Csak úgy megkérdezném, azt aki ennyi meg van áldva a koroddal: Hogy ő is elrontotta az életét? Tényleg ennyire sz-r neki, hogy van egy gyereke? Nehéz persze, ki mondta, hogy könnyű...de semmi nem tart örökké :) (Ha mindenkinek ilyen lenne a hozzáállása, akkor kihalna az emberiség...)

Nem kell észt osztani mások dolgában, mindenki úgy "rontja" el az életét, ahogy akarja! :)

Válasz a kérdésre: Beszélj a főnököddel, vagy esetleg menj el tüdőszűrőre és ott jelezd, hogy babát vársz, tudni fogják, mit kell csinálniuk!

2011. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!