Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég nagy a problémám. Valaki...

Elég nagy a problémám. Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy 4hetes terhes vagyok. Tüdőszűrőre kéne mennem, de ki volt irva terhes nőknek nem csinálnak. Most mit tegyek? Muszáj elmennem tüdőszűrőre ahhoz, hogy legyen munkám!
2011. máj. 11. 15:35
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Valaki nem válaszolna esetleg a kérdésre okoskodás helyett?
2011. máj. 14. 17:26
 22/34 anonim ***** válasza:

A mellkas-röntgen biztos tilos terhesség alatt. Menj el, aztán mond meg, hogy állapotos vagy, biztos tudják, mi ilyenkor teendő (vagy mi nem). A főnöködnek meg te tudod, meg lehet-e mondani, vagy egyáltalán technikailag majd ki lehet-e kerülni a kérdést...


Előzőekhez:

A fogsor röntgen lehet, hogy belefér.

Viszont izotóp után szoptatni?! Szerintem legalább az első tejet ki kell önteni... De nem értek hozzá, csak CT és vérfestés után biztos nem lehetett és úgy tudom, mindegyik sugárzó.


Jó babavárást, sok boldogságot kívánok!

2011. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Még egy lehetőség van talán.. kérsz egy ólom köpenyt a pocid elé. Ami amúgy is kötelező lenne a nőknél, csak csesznek rá.

Ha ez sem biztosít védelmet a doki szerint, akkor a kérdés: munka, vagy a gyerek egészsége. Ezt végig kell gondolni felelősséggel.

Az üzemorvosnak is lehet jelezni a problémát és megkérni, hogy hallgasson róla és, hogy ne hajtsa be a tüdőszűrőt.

2011. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tesznek rád egy ólomköpenyt, mint a fogorvosok szoktak röntgennél!!!
2011. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Gratulálunk a babához a párommal, mi is most szeretnénk babát, én 24 vagyok. Nem az életkortól függ, hogy valaki jó anya lesz-e, hanem az érettségtől, már pedig te biztos jó anya leszel, mert akarjátok, várjátok és szeretitek őt is meg egymást is.
2011. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Én az osztályfőnököddel is beszélnék, mert aztán nehogy ő legyen az aki nagyon akarja a papírokat illetve az iskolaorvossal kell beszélned. EÜ.gyakorlatnál addig nem mehettünk ki amíg nem volt meg minden leletem.

Boldog baba várást egy 6 hónapos kislány anyukája.

2011. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre a legjobb választ a nőgyógyászodtól kaphatod meg!!!

Ő biztos tudja mi ilyenkor a teendő!

És szerintem se foglalkozz a negatívkodókkal!

Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen bátran felválalod a babuct (sokan megfutamodnának ennyi idősen)!

Gratulálok!Legyen sok örömed benne!

2011. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
OFFolnék. Ha ez vigasztal rám még 26 évesen is UFO-nak néznek néha,hogy milyen fiatal vagyok és várom a második babánkat! Manapság tényleg csak az a megfontolt aki 30 fölött szül,mind1 hogy milyenek a körülmények! Bocs az általánosításért,saját tapasztalat! Semmilyen körülmények között ne menj tüdőszűrőre!
2011. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!