Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi kismamák! A Vasas Sz....

Szegedi kismamák! A Vasas Sz. P. terhesgondozóba be kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

Kell időpontot kérni, vagy csak megyek és kész?

9 hetes km


2011. máj. 12. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell időpontot kérni, mondjuk attól függ, hogy miért mész. Ha csak vizsgálatra, akkor menj nyugodtan, a kis ablaknál kell majd bejelentkezned ott helyben. De ha védőnőhöz szeretnél menni, akkor telefonon kell időpontot egyeztetni.
2011. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú, hát tegnap kaptam meg a dokitól a papírt, hogy ezzel menjek a terhesgondozóba! Most megyek először. És állítólag majd ott irányítanak tovább.

Leírnád nekem pontosan, ha megkérlek, ennek a menetét?

Köszönöm.

2011. máj. 12. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én legelőször a saját körzeti védőnőmhöz mentem el a legelső uh lelettel, amin rajta van, hogy van szívhang, ő elmagyarázott ott mindent, adott egy papírt, hogy mikor hova kell majd mennem. A vasast én csak a 12. héten hívtam fel, a kötelező uh után, akkor kértem időpontot az ottani védőnőhöz. Tehát 2 védőnőhöz kell járni, a lakcímed szeintihez és a vasasba. Telefonon adtak időpontot egy védőnőhöz, de még aznap be kellett mennem a vasasba, mert adtak egy nulladik körös beutalót vérvételre. Ezután én már csak a 15. héten mentem a vasasba, a védőnőm elmondta, hogy jó a véreredményem és megbeszéltük a következő időpontot.

Tudom, hogy most kéosz van a fejedben, az enyémben is az volt, de a védőnők el fognak mindent mondani, hogy mikor mit kell csinálni és hova kell menni.

Tehát most csak a saját védőnődhöz menj el, ő elmagyaráz mindent. Majd a 12. heti uh eredménnyel kérj időpontot a vasasba. Remélem érthető volt :) Ha nem kérdezz!

2011. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a 12 hetes vizsgálatod akkor kell telefonálni a terhesgondozóba és időpontot kérni a védőnökhöz. Mikor telefonálsz mondják, hogy menj be a beutalóért a vérvétélhez, annak az eredménynek meg kell jönnie mire a védőnödhöz mész.
2011. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!