Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes voltam először dokinál...

7 hetes voltam először dokinál. Jövőhéten megyek a terhesgondozóba. A doki azt mondta, hogy a 11. hét betöltése után, vagyis a 12. héten menjek vissza hozzá legközelebb. Nem sok idő ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Most ugye 8 hetes vagyok, csökken a mell feszülésem, de a has feszülést elég sűrűn érzem. Normális dolgok ezek? Már látszódik a kis pocakom, mivel 47 kg vagyok. Másnak is látszódott már ilyen korán a pocija?
2011. ápr. 23. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális! Ha meg van a szívhang a 7-8. hét körül, akkor utána már csak a 12.-re hívnak vissza4
2011. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is látszott...átlag nekem is 4 hetente kellett visszamennem dokihoz.
2011. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is így volt. 6,5 hetesenvolt szívhang, legközelebb 11,5 hetesen kell mennem. Most vagyok 9 hetes, még 2,5 hét...
2011. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6+0 hetesen voltam és csak 13+1 hetesen kellett volna visszamennem. Nem bírtam ki, így mentem magánrendelésre a 8. héten.
2011. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

orvosonként változó, ha magándoki, akkor attól is függ mennyire akarja megszedni magát már a gondozáson, ha SZTK-s akkor pedig előre megírt protokoll szerint kell menni.

Ez a 40 hét alatt 4 ultrahangot, 4 vizsgálatot és 36. héttől NST-t jelent. Ha nincs probléma.


Én egyébként a 10, 12, 18,24, 30. héten voltam dokinál. Majd 36. héttől kórházba jártam NST-re, ott egyszer volt flowmetria aztán ennyi. és a 40. héten szültem.

2011. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!