Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A megvastagodott nyálkahártya,...

A megvastagodott nyálkahártya, már tuti baba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem, menzesz előtt is teljesen normális, ha vastag! Teszt?
2011. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tuti. Ha a teszt pozitív és méhen belül lát "valamit", akkor már nagy az esély, de még akkor se biztos.
2011. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden egyes ciklus második felében megvastagszik a nyálkahártya. Ez biológiai tény, hadd ne magyarázzam.


Baba akkor van, ha a petesejt egyesül az ondósejttel, osztódni kezd és beágyazódik a nyálkahártyába.

2011. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sumergo ***** válasza:
Egyáltalán nem tuti, sőt! Teszt, kimaradt vérzés, semmi egyéb info nincs? Mert önmagában a megvastagodás semmit nem jelent, és egyébként is hol tartasz a ciklusodban?
2011. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem baba volt,mikor megvastagodott nyálkahártyát látott a doki,de ekkor még nem mondta biztosra,1 hét múlva már tuti volt!:)
2011. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem! Pont egy kérdésnél írta is valaki nemrég,hogy neki 14 mm-es volt és mégsem volt baba!
2011. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt előtt egys nappal 7 mm-rel volt baba. És tuti annyi volt, mert két orvos, egymást követő napon annyit mért... Szóval nem garantál semmit, de szurkolok.
2011. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom 42. napján vagyok. A 30. napon megjött egy napra. Amúgy 28 naposak a ciklusaim.
2011. máj. 14. 11:19
 9/9 sumergo ***** válasza:
Sajnálom, de akkor sztem nincs baba.:-(
2011. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!