Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A begyágyazódástól számolják...

A begyágyazódástól számolják azt, hogy kb. 6 hetes korában a magzati szív beinduljon, vagy pedig a mensi első napjától?

Figyelt kérdés
A mensim első napját tekintve jövő csütörtökön leszek 5 és fél hetes terhes. Akkor megyek UH-ra! Elvileg akkor már látszódik a kicsikém szív-verése, vagy ne ilyedjek meg még ha nem?
2008. febr. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A heteket a mensi elsö napjátol számolják majd ha már rendes méretei lesznek a babának és eltérnek attól a mérettől ami a mensitől számolt hétnek megfelelő kell legyen akkor uh alapján számolnak de neked még most attól nem kell tartani és megijedni sem ha még nem fog életjelt mutatni az uh nekem 7 hetesen mutatkozot addig csak az volt a lényeg hogy a petezsák széle éles legyen vigyázz magadra pihenj sokat élvezd hogy babád lesz légy boldog kismama és gratulálok :)
2008. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SziaűEn 5 hetesen voltam eloszor uh-n es akkor nekem meg a petezsak latszodott,ugyhogy ne felj ha most meg nem latni,es hallani nicnsen semmi gond,azt mondjak sokan,h 6-7 hetesen lehet mar hallani,es akkor a legidealisabb elmenni uh-ra eloszor,persze ha nincsen problemad!

Boldog babavarast

11 hetes kismama

2008. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MINDENT az utolsó menstruáció első napjától számolnak, de ezt miért kérdezi meg valaki minden nap? Miért fáj visszakeresni?
2008. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"Kedves" Utolsó Válaszadó!Ha nem tetszik, hogy kérdezek, mért olvasod el? Nem kötelező minden kérdést elolvasni, sem pedig válaszolni rá! Lehet nyugtatót kéne szedne az idegbaj ellen, vagy egy jó nagyot szexelni a pároddal, az segítene!
2008. febr. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!