Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 éves kismamának az Eleviten...

36 éves kismamának az Eleviten kívül van még valami ajánlott vitamin?

Figyelt kérdés

Teljesen jól érzem magam, a mostani a harmadik terhességem, eddig Elevitet szedtem. Pár napja voltam UH-n, látszott a petezsák, pár hét múlva megyek majd újra a doktorhoz, de előre is örömmel szednék valamit, ami kellhet a babának, és esetleg a korom miatt indokolt.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy évvel vagyok idősebb, mint te de szerintem az Elevit egyelőre bőven elég.A korom miatt nem mondtak nekem se többet.Még szedem a magne b6-ot, de azt is azért mert a doki mondta.
2011. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 15. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt azért nem árt tudnod, hogy általában a 3. szülés a leggázosabb. A legnehezebb és a leghosszabb.

Szülészorvosok mondják, és családban is ez a tapasztalatom...

Én nem az Elevitet, hanem a Gravidát ajánlanám Neked.

Abban sokkal-sokkal több vitamin van és pont abban az adagolásban, ahogy arra Nektek most szükségetek van.

Az Elevittől óriásbébik születnek, szerintem a harmadik gyermeked is ráér idekint megnőni!!! :)

2011. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, megnézem majd valami összehasonlításban a Gravidát, és az Elevitet.
2011. máj. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!