Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan érzésem volt, mint...

Olyan érzésem volt, mint amikor annó az ember lánya rosszul rakta fel a tampont, és érezte, hogy nyom, feszít. Lehet, hogy kinyílt a méhszájam?

Figyelt kérdés
(30 hetes vagyok)Ma elég sokat kellett szaladgálnom mire elintéztem a dolgaimat, bankba be, boltból ki, kocsiba be, kocsiból ki, lépcsön fel és le,stb. Egy idő után olyan érzésem volt, mint amikor annó az ember lánya rosszul rakta fel a tampont, és érezte, hogy nyom, feszít. Kellemetlen volt, mintha belülről nyomna valami. Közben a picurom megállás nélkül mozgott, és nem nagyon kímélt ami az erősséget illeti. A külső méhszájam tudom hogy 1 ujjnyira nyitva van, de lehet, hogy most még jobban kinyílt? Egy kicsit aggódok, mert csak 2 hét múlva kell dokihoz mennem, nehogy baj legyen. Volt valakinek ilyen tapasztalata?
2009. márc. 11. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


én a 33.héttől folyamatosan érzem ezt a nyomást. Nyitva vagyok 2 ujjnyira (a 33.héttől). És minden wc zés után ezt érzem már. Pihenj pár napot, akkor elmúlik a myomás. Lehet, hogy csak a picid jött lejjebb. Milyen fekvésben van? Szorítok, hogy minden rendben legyen!! Üdv

2009. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így nem könnyű megmondani, mármint hogy ez a méhszáj nyílását jelenti e. Mindenesetre vagy hívd fel a dokit, vagy addig pihenj nagyon sokat!

Milyen fekvésben van a pici? Eddig hogy feküdt? Mert lehet, hogy most fordult be. Nekem fejfekvésben van és néha nyomja annyira ott lent, hogy már azt hiszem, ki akar bújni! Tudnak ám olyat produkálni, amitől az ember lánya jól megijed! :)

2009. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, fejfekvésű a drága. Csak egy kicsit aggasztott a dolog, de ma már nem éreztem annyira erősnek azt a nyomást. Köszi a bíztatást!
2009. márc. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!