Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes mamik hogy vagytok?...

38hetes mamik hogy vagytok? Ti pocitok is sokat keményedik? Valakinek van vmi jo tippje vizesedésre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Igen kemenyedek rendesen, egy ket napja fajasok is jonnek kozbe. Szerencsere en nem vizesedek de tudtommal arra jo ha a labad ala parnat teszel mikor fekszel (lenyeg hogy legyen csipomagassag vagy felett)

En mar nagyon izgulok a szulestol, hol varom hol nem. Jovohet pentekre vagyok kiirva. Ami nekem nehez igy a vegen foleg az a nem alvas es mar nagyon reg kb 30 hettol vagy meg elotte kezdodo fel orankent pisiles. S te?

2011. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát aludni azt már én sem tudok főleg most hogy ilyen meleg is van!Nekem sajnos a lábam is vizesedik és hiába probálom felpolcolni nem segít!Én jövö szombatra vagyok kiírva első baba ugyhogy kicsit félek de már nagyon várom hogy itt legyen!Minden jót nektek és egy gyors fájdalom mentes szülést!
2011. máj. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!