Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasizom gyakorlatot végezhetek...

Hasizom gyakorlatot végezhetek-e terhesség alatt?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok
2010. márc. 3. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
NEM!MINEK?Előtte kellett volna......!
2010. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez komoly? Terhesen miért akarnál hasizom gyakorlatot végezni???
2010. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
előtte is tornáztam folyamatosan. ezért kérdezem, hogy most mit szabad és mit nem?
2010. márc. 3. 13:07
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

én is tornáztam előtte, és terhesen is folytattam., nem voltam veszélyeztetett meg semmi ilyesmi, orvos is engedte, de érdekes módon a 27.hét után már nem bírtam megcsinálni igy abbahagytam. 3 hónapja szültem, most kezdem majd újra a tornát, szép fokozatosan majd.

Szóval szerintem nem tilos csak egy idő után nem esik jól, meg ha mondjuk görcsölgetsz, keményedsz a vége felé akkor pláne el is leszel tiltva tőle.

2010. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
előző vagyok, nem beszélve arról h a méh súlya miatt a vége felé már az ájulás kerülgetett ha vizszintesen kellett volna a hátamon feküdnöm:) úgyhogy nem csináltam, meg nem is jó háton feküdni azt hallottam.
2010. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem javasolnám! Most már úgyis mindegy! Meg fognak nyúlni az izmok és a szalagok, úgyhogy felesleges. Majd inkább szülés - és ha elfogadsz egy tanácsot: szoptatás (!) után próbáld újra. Nekem sajna leszokott a lányom a szopiról, amikor tornázni kezdtem. :(
2010. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Az első 12 hétig ne csinálj semmit! Utána lehet szép nyugisan hasizmot is csinálni de csak a fejed+vállad emeld meg egy kicsit. Alsó hasizmot ne csinálj. (láb leengedés)

Gyógytornász anyuka

2010. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
És akkor mikor lehet alsó hasizmot csinálni?
2010. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alsó hasizmora végig tilos edzeni, de én a felsőt sem kockáztatnám. A méhlepény nagy kincs, nélküle a baba halott. Én nem kockáztatnám, mikor valami a helyén van és működik.

A hasad szép lesz akkor is, ha nagyokat sétálsz és úszol. És legalább nem veszélyes!

Szülés után 6 héttel pedig hasizmozhatsz ezresével...

2010. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora hülyeséget.....minek terhesség alatt hasizmozni?Nem is szabad...!Veszélyes!Most a baba a fontos ,vagy a hasad?Ami úgy is akkora nagy dinnye lesz,hogy a kutyát sem fogja érdekelni a hasizmod!Persze,bizonyos tornákat lehet csinálni,de szerintem ezt a részét már most elfelejtheted...!Nem akartalak megbántani,csak nem értem némely kismamát,hogy milyen pitiáner hülyeségekkel foglalkoznak,amivel ráadásul többet ártanának,mint használnának....aki meg annyira félti az alakját,az meg akkor várjon a baba gyártással...!34 hetes km
2010. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!