Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha 3 teszt is...

Jodi kérdése:

Lehetek terhes, ha 3 teszt is negatív lett? November 29. én volt az utolsó menstruációm, de a nőgyógyász már másfél hónapja nem tud fogadni, mert annyian várakoznak, hogy soha nem jutok sorra, vagy pedig épp kismamánál van.

Figyelt kérdés
üdv! Szóval November 29-én volt az utolsó menstruációm ,és azóta nem jött meg .Csináltam 3 terhességi tesztet és negatív lett.De tulajdonképpen vannak jelek,pl: szédülés ,hasfájás,gyomorégés,olykor visszajön az étel,de nem nevezném hányásnak .A nőgyógyász akihez szeretnék menni ,ma sem tudott fogadni ,és csak egy héten egyszer van.:( A párom nagyon szeretne egy babát ,de én fiatalnak érzem magam hozzá (20 éves vagyok) .Volt már valakinek hasonló szituja?
2009. márc. 12. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem vagy terhes, vagy ha az is vagy akkor max 2-3 hete fogant meg és a teszt még nem mutatja ki. èn inkább hormon vagy gyulladásos problémára gyanakszom. Minél elöbb orvoshoz mert ez nem normális.

A teszt 3 hetes terheséget már kimutat.

2009. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
November 29-én??? És most márciust írunk? Tehát már 3 hónapja (lassan 4) nincs mensid, de van 3 negatív teszted. Akkor szinte 100%, hogy nem vagy terhes. De nőgyógyászhoz mindenféleképpen menj el. És hogyhogy nem jutsz sorra? Nem időpontot kellene kérni? VAgy hogy van, egyszercsak azt mondja a doki, hogy most ennyi volt mára, és hiába várnak még rá, ő elmegy? Magándoki, vagy kórházi?
2009. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
így van ,azt mondja a doki,hogy eddig volt rendelés,és hazamegy ! Amúgy SZTK . Jövőhéten biztos sorra kerülök . köszönöm a válaszokat,igazából el vagyok keseredve ,hogy nem vagyok terhes ,szerettük volna ,de még ráérünk.
2009. márc. 12. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges,hogy a második csík a teszten annyira halvány,hogy alig lehet észrevenni,sokakat ez téveszt meg!Én is így voltam és mostmár 27 hetes terhes vagyok.
2009. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok halvány reményt ébreszteni benned, de én is egy rakás tesztet csináltam, mind negativ lett...csak az utolsó mutatta ki,h terhes vagyok, pedig akkor már két hónapos volt a baba! :)
2009. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia ,a nővéremmel csináltam a 2. tesztet ,ő elkezdett poénkodni ,hogy úgy lássa ,hogy az egyik halvány ,én meg megijedtem ,de most visszagondolva nem tudom eldönteni.Am az elsőben nem vagyok biztos,mert a vizeletem olyan volt ,mint a víz ,semmi színe nem volt,és az egy olcsóbb teszt volt.Az olcsóban nem nagyon bízom meg,de néha csak olyat lehet kapni.a 3. tesztet nagyon alaposan megnéztem ,nem láttam csíkot . Igazság szerint már nagyon ideges vagyok,mi lehet a bajom,de sokhelyen olvastam ,hogy semmit nem mutatott ki a teszt ,mégis terhes volt az illető.köszönöm szépen a válaszodat nagyon hasznos volt ,és még bízom benne ,hogy nincs nagyobb bajom ,mert anyukámnak tavaly volt ember fejnagyságú daganat a méhében ,bár nem rosszindulatú.
2009. márc. 12. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2006-ban voltam igy.Nem jött meg már vagy három honapig,sokat fájt a pocim,a mellem érzékeny volt és émelyegtem.Teljesen ugy éreztem magam,mintha terhes lettem volna.Én is kb 3tesztet csináltam,negativ lett.Amikor elmentem dokihoz,kiderült,hogy dionyi nagyságú cisztám van a petefészkemen,amit még azon a héten el is távolitották.Ne aggodj,probálj megnyugodni.
2009. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!