Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. hetes kismama vagyok és...

7. hetes kismama vagyok és szakmailag kiváló és emberileg empatikus, kedves, nem szűkszavú, kommunikatív orvost keresek Székesfehérvár, Dunaújváros vagy Bp. -en. Ismertek ilyet? Van "+" tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet. Dr. Csákány Györgynek hívják és Budapesten rendel. A magánrendelés díja alkalmanként 10e, ami nem kevés, de volt olyan hogy 1 órát is foglalkozott velem, mert minden hülye kérdésre szívesen válaszol. A humora utolérhetetlen és szakmailag is a legjobb, akivel valaha találkoztam. Ha érdekel, megadom a mobilszámát pü.-ben.
2009. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én orvosom Dr. Gerencsér Géza, magánrendelésre járok hozzá, de amúgy az Uzsoki Kórházban fogok szülni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, korrekt, kedves és minden kérdésünkre széleskörűen tájékoztat minket. Április óta járok hozzá, akkor volt egy nőgyógyászati problémám, ami miatt nem tudtam teherbe esni, de augusztusban átestem egy kisebb műtéten, szeptemberben pedig már megfogant a babánk :) (nem mesterségesen). A rendelőjének a száma: 06-1/236-0437.

2009. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dunaújvárosban, a dr Porkoláb Hubához járok, és nagyon meg vagyok vele elégedve!!! A föorvos privát betege voltam és most váltottam orvost, amit egyáltalán nem bántam meg!!! SŐT!!!
2009. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!