Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye Dr....

Kinek mi a véleménye Dr. Schwarczinger Zsoltról? (Székesfehérvár, Szent György Kórház) Akik szültek már nála vagy hozzá jártak terhesgondozásra leírnátok nekem a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon beképzelt és néha bunkó modorú ember. Van pár ismerősőm akinek rossz tapasztalata volt vele és én sem voltam elragadtattva tőle.
2011. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint még nem voltam nála, viszont kettő ismerősömnek volt része hozzá. Az egyiknek Ő volt a fogadott orvosa nagyon nem volt megelégedve. Pénzéhes és nem igazán nézi a baba és a mama érdekeit. Nagyon szeret idő előtt szüléseket indítgatni, arra hivatkozva, hogy a kiírt időpontban Ő nem fog ráérni. A másik ismerősöm bement az ügyeletre, mert érezte, hogy 39. héten elkezdett szivárogni a magzatvíz. Dr. Schwarczinger Zsolt volt az ügyletes, aki hazaküldte, mert szerinte még nem volt semmi. Másnap hétfőn újra bement a saját orvosához, aki már akkor látta, hogy valami nincs rendben. A burok fölül repedt meg. A laborértékek már annyira rosszak voltak, hogy azonnal futás volt a műtőbe. Ha most keresel orvost én javaslom dr. Rubliczky Leventét, akit egyáltalán nem érdekel a pénz, nagyon lelkiismeretes és bármikor hívhatod. Nagyon jó szakember.
2011. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek ő volt a fogadot dokija.Meg volt vele elégedve.

Én 2x találkoztam vele az ügyeleten.Volt egy-két olyan megjegyzése, ami nagyon nem tetszett.Jah, és totál kioktató volt a stílusa.

2011. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,szívesen várok még véleményeket vagy tapasztalatokat.
2011. jún. 26. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én két terhességem elején találkoztam vele (most pár hónapja meg 2 éve még az első babámnál) a nővédelmiben rendelt.

Nem magánrendelés volt, ennek megfelelően RÁM SE NÉZETT.

A babákat (mindkettőt) félremérte hiába mondtam neki hogy pontosan tudom a fogamzást, kvázi lehülyézett :)

A második babámmal 8 hetesen voltam uh-n szintén a nővédelmiben és ÚJSÁGOT olvasott a rendelés közben és mire az uh géptől felállt, már el is felejtette hány mm-étereket is mért meg mekkora is a terhesség...én diktáltam az asszisztensnek...

szóval én többet hozzá nem mentem.

2011. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igaz kicsit "elévült" kérdés, de hátha valaki olvassa...

Én nm mint orvos, hanem mint ember ismerem. A szomszédunk.

Van pár lánya, felesége, ők szent és sérthetetlenek, miközben beképzelt bunkó az összes. Köszönni nem tudnak.

Nem egyszer volt már vitám velük

2018. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!