Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kokuszmatracot, egyszerü...

Kokuszmatracot, egyszerü szivacsmatracot vagy az örült dräga "legäteresztös" matracot erdemes megvenni?

Figyelt kérdés

külföldön elek,sajnos nagy ärkülömbsegek vannak a matracok között.Dupla annyiba kerül a "legäteresztös" szivacsmatrac,mint az egyszerü vagy a kokuszmatrac,ami az elärusitok szerint egeszsegtelen a baba gerincere!Teljessen tanäcstalan vagyok!

35 hetes kismama


2009. márc. 12. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy visszakérdezek, de a kókuszmatracra mondták, hogy egészségtelen a baba gerincére?
2009. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi kókuszmatracot vettünk 10 ezerért. szerintem nagyon jó.
2009. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
mi a kókuszmatracunkat hétvégén cseréljük le sima kemény szivacsra.kókuszmatrac nagyon szívja magába az elektroszmogot!!!
2009. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sima szivacs van. Teljesen jó, kemény, nem süpped be a gyerek alatt.
2009. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsónak: ezt honnan tudod?
2009. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mármint a 3.-nak szántam a kérdést..
2009. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a sima szivacsmatracra mondtäk,hogy nem egeszseges a baba gerincere,a kokuszmatracra viszont hogy beletelepedhetnek valami atkäk vagy mik?!(sajnos azt a szot nem ertettem meg teljessen)
2009. márc. 12. 17:04
 8/13 A kérdező kommentje:
magäba szivja az elektroszmogot,az mi?Bocsi,de nem ertem...e teren sajnos tudatlan vagyok!
2009. márc. 12. 17:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia,

32 hetes vagyok szinten "kulfoldi". Engem is erdekelne a dolog. NEkem azt mondtak a sima szivacs nem jo :S. (En kaptam pedig egyet a bababutorhoz.)

A kokuszra azt mondjak h. allitolag 100%-ban allergia mentes, es barmikor moshatod, es par ora alatt megszarad, ami tok jo, DE! nagyobb boltoknal nem lehet kapni, mert allitolag a sima legateresztos a legjobb, ami kb. £120. En meg nem dontottem :S.

2009. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan emberke mondta, aki az elektro szmoggal foglalkozik. nekünk még a kiságy a nappaliban van és itt a számítógéptől kezdve a tévéig minden. kisfiam nem is alszik jól. kíváncsi leszek mi változik vasárnaptól!! már nagyon várom!!!
2009. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!