Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a kókuszmatracot otthon...

Lehet a kókuszmatracot otthon méretre vágni? Vagy tudtok olyan boltot, ahol nem túl drágán méretre vágva is adnak el, nem csak a standard 60x120 vagy 70x140-es méretekben?

Figyelt kérdés

Sajnos 58x113-as a kiságy, amit kaptunk, és ilyen méretű matracot nem lehet kapni.

Ha otthon le lehetne vágni a nagyobból, az jó lenne.


2010. júl. 22. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia természetesen lehet. Nekem is egyedi méretű kiságyam van. A bababoltokban lehet bele vágatni, de nekünk azt mondták egy hónapot kell rá várni és 3600ft lett volna. Elmentünk egy bútorboltba, ahol foglalkoznak matracokkal is és ott csináltattuk meg egy nap múlva mehettünk érte igaz 5000ft volt. Nekem a kiságyam 55x105-ös.
2010. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi vágattunk, és még olcsóbb is volt, mint a rendes, mert kicst kisebb. A Soroksári úton a baby outlet mellett Rottex kókuszunk van. Nagyon bevált. (Budapest)
2010. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi neten,a Novetexnél rendeltük, ott egyedi méreteket lehet megadni. Nagyon jó minőségű a matrac, és nagyon gyorsan ki is hozták a megrendeléstől számítva. Szállítással együtt olcsóbb volt, mintha boltban vettem volna.
2010. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!