Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném ha tippelnétek!...

Szeretném ha tippelnétek! Csak azért vagyok kíváncsi, mert a pocak korához képest, kicsi a baba súlya, és jó lenne tudni, ti ránézésre mit gondoltok! Nemet, hetet szeretnék?!?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. máj. 16. 10:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudom valaki elolvassa-e még ezeket a sorokat,csak ugye megígértem,h szólok,ha van eredmény! A tegnap UH-on 2623g-ra becsülte a szonográfus a kiscsaj súlyát, szerinte minden rendben van. A felkar-és combcsontja 1 héttel fiatalabbnak látszik,de annyit mondott,h nem lesz égimeszelő a gyerkőc. Iszonyatosan megnyugodtam!!! Nagyon boldog vagyok! A Ctg elején virgonc volt a lányom,majd bealudt,ezért a dokim megismételtette a vizsgálatot, de ott mégjobban be volt aludva! 1 hét múlva kontroll! Remélem szépen kifejlődünk még az öt hét alatt!!! Jó babavárást Nektek és sok Boldogságot!!!

Üdv!

2011. máj. 21. 11:36
 22/27 anonim ***** válasza:
Orvendek hogy minden rendben! Jo az a suly teljesen, konnyu szulest! En elotted szulok egy hettel ha minden igaz :-))
2011. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó és Mindenki,aki visszanéz még ide! Múlthéten pénteken megint volt Ctg.,most eleget mocorgott a lányom! A dokim megvizsgált, és közölte,h 1 ujjnyira ki vagyok tágulva,lehet,h nem húzzuk ki végig!!! Hát nagyon izgulok! Nemsokára anyuka leszek!!! Kedves Utolsó! Te hogy állsz?

36+5 hetes

2011. máj. 30. 13:05
 24/27 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. En ma vagyok 38+3hetes, 3 napja naponta egyszer ketszer faj a derekam, hasam, nem birok aludni ezert szeretnek mar tul lenni a szulesen. Ha ezen a heten nem akkor tobb mint valoszinu jovoheten kezemben tarthatom a fiamat :-) EN meg zarva vagyok de elso babammal is teljesen zart voltam aznap mikor szulni mentem,visoznt utana tagultam (12 ora vajudas)
2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia!!Megszületett a kislányod??És végül is mennyivel született??

Remélem jól vagytok!

ÜDV

2011. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hát sziasztok! Jó Isten! Elnézést,hogy nem írtam,de már 9 hónapos a kislányom! :D Végül 49cm-rel és 3150g-mal született meg! Teljesen egészségesen! Ennyit az UH-mérésekről! :D

Üdv!

2012. márc. 26. 22:17
 27/27 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de azért leírom az én tapasztalatom. 38+1napon 3520g-ra saccolták, másnap 3700g-al szültem meg. :)
2014. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!