Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák nektek...

33 hetes kismamák nektek mennyit mozog napjában a pocaklakotok? Az enyém inkább helyezkedik mint rugdos. És mikor fordul be?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:

-sokat.

-helyezkedik is meg mocorog is.


első babánál a 36 hét után is tud még forogni többedik terhességnél már ált. befordul a 9. hónap elejére.


még csak 31 hetes 2. babás.

2011. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia.én 32+3 vagyok.az én pocaklakóm is inkább csak helyezkedik,csak néha rugdosódik.én most voltam dokinál azt mondta hogy már lent van a baba feje.szerintem ez mindenkinél változó hogy mikor fordul be a baba,van olyan is hogy a 36-38.hét körül.szóval ha a te babád nem fordult még be akkor se aggódj.hallottam hogy vannak a befordulásra praktikák,megpróbálom neked megkeresni a neten.ha megtaláltam akkor elküldöm neked a linket
2011. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elözönek irom hogy köszi
2011. máj. 16. 14:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az első vagyok ezt találtam [link]
2011. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Disi ***** válasza:
Szia! Én is 33 hkm vagyok. Az enyém is sokat mocorog, nagyon ritkán rúg, inkább csak kaparászik a lábával. Szerintem még nem fordult be, mert nagyon fenn van a hasam, de egy hét múlva megyek a dokimhoz, kíváncsi leszek, akkor mit látunk majd. Ráadásul van olyan, hogy egy nap 3-4-szer is csuklik. Mondjuk ma még egyáltalán nem, de a hidegfrontot nem szeretjük, ilyenkor csöndesebb a picurkám.
2011. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 33.-34 hét környékén nem rúgott, hanem inkább feszített. Néha úgy éreztem szétszakad a pocim, amikor megmozdult. Nekem amúgy a 34. héten fordult be, és ekkor már a mozdulatai fájdalmasak voltak. Utána már jobb volt, mikor fejvégű lett, de amúgy akkor már nem rugdosás volt, hanem inkább "szétszedem anya pocakját".
2011. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok.Az enyém éjjel-nappal mozog. De ahogy olvaslak titeket, elgondolkodtam, hogy ez baj lenne???


Éjjel is felkelek rá néha, most is mozog úgy 1 óra óta...

2011. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerdán leszek 35 hetes! Igazából sokat mozog a babám. De már tényleg nem a rugdosás van,hanem feszítés, keresztbe kinyomja magát. Lent a feje keményedik be,jobb oldalon a lábát tolja ki, balon pedig a popsiját egyszerre. Annyira durva már néha...:) szétszakadok azt érzem! Jó babavárást Nektek!
2011. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Csütörtökön töltöm a 35.hetest,második baba:)Nagyon sokat mozog a babám,szinte éjjel-nappal,de sokszor nekem is fáj,feszít nagyon:(.Már koponyavégű fekvésben van,kb.1hónapja.Nagyon fent érzem a mozgást,néha befekszik a bordám alá,na az durva akkor alig kapok levegőt.Többször keményedik a pocim,és a pici is sokat csuklik.A méhszájam is nyílik már,az utolsó vizsgálaton már 2120 volt,remélem azért még nem akar kibújni,még legalább 3hétig:)

Mindenkinek boldog babavárást,könnyű szülést és kitartás csajok!

Üdv

2011. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!