Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák nektek...

36 hetes kismamák nektek mennyit mozog napjában a pocaklakotok? Az enyém inkább helyezkedik mint rugdos. És mikor fordul be?

Figyelt kérdés
A rugások pedig nem olyan erötelyesek, és még be sem fordult, nem is ugy mutat. Itt külföldön fel ajálják hogy megforditsák kivülröl ha esetleg nem fordul be, mert itt ey a szokás. De én ettöl nagyon félek mert nem természetes. Mi a véleményetek? Mit mondjak itt az orvosnak hogy mért ne forditsa meg a babát?
2011. máj. 29. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Az enyém sem igazán rugdos, inkább feszeng, helyezkedik. És szintén nincs befordulva, harántban fekszik.

A tesója is ilyen volt, a szülés kezdetén, két fájás között fordították be külső fordítással. Ha nem teszik, császározni kellett volna, és hát az sem "természetes". Így simán megszületett, és maga a fordítás sem fájt.

Még reménykedem, hátha a pici magától befordul, de a doki szerint nem sok esély van rá.

2011. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám sem rúgdos már úgy igazán inkább helyezkedik,tologatja magát ide oda és rengeteget csuklik:)Abban nem tudok segiteni h mikor fordul be mivel az enyém már fejvégű fekvésben van,de nem egyszer kétszer hallottam h még szülés előtt fordultak be.Persze azért nem ez a jellemző.

2011. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem fogalmam sincs, hogy rugdos-e, vagy mit csinál, de azt jó sokat :)

Néha vannak határozott, hirtelen rúgások, akkor általában sikítok is, mert fáj is, illetve meg is ijedek :)


És persze legutóbbi UH-n faros volt... A héten kiderül, hogy megfordult-e.

de én sem engedném megfordítani, mert úgy gondolom, hogy valamiért úgy van. Ráadásul az első császár volt...

2011. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hehe! Hát már én sem rugdosásnak nevezném. Gyepál rendesen,de hogy mikor-mivel az már nem egyszerű meghatározni. Van, hogy a könyökével szinte végigkarcolja a hasfalamat, vagy térddel hasít meg. Mikor melyik testrészét nyomja ki, teljesen váratlanul, váratlan helyen, és erővel. A férjem néha már indulni akar a kórházba,amikor nagyobbat szisszenek fel! :) A kislányunk fejvégű, úgyhogy forgatásos kérdésben nem tudok felelni!

Jó babavárást! 36+4 hkm

2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk számolni kell van is egy táblázat amiben írni is kell.Minimum napi 20 magzatmozgásnak kell lenni.Csak a nagy mozgások számítanak a pici nem.A folyamatos mozgás csak egynek számít ha leáll utána újra mozog az számít a következőnek.

Üdv.

2011. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
HA A BABA 1Ö PERCET MOZOG EGYVÉGBE AZ NÉLATOK 1 NEK SZÁMIT?
2011. máj. 29. 18:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Szoval a folyamatos mozgás mondjuk 1O percet tart az nektek egynek számit?
2011. máj. 29. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ha 10 percig mozog folyamatosan az egynek számít nálunk.Ha viszont minimum fél percre leáll akkor már újat lehet számolni.
2011. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az én babám már nagy és minden délelött megfigyeltem a pici lábával rugdos 4O et is, ezt EGYFOLYTÁBAN, nem annyira erötelyes rugások mert már nagy ö, de azért lehet érezni. Én akkor ezt én egynek számitsam?
2011. máj. 29. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen nálunk ez egynek számít,de ne aggódj ha ennyit mozog biztos nincs baj.Egyébként utánanéztem és valahol ezzel a méricskéléssel nem is foglalkoznak és van ahol csak 10nek kell meg lennie egy nap szóval városa válogatja.Amúgy én is 36 hetes vagyok ugyhogy hasonló méretű babánk lehet.

Továbbiakban kitartást és jó egészséget kívánok nektek

2011. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!